הכירו את משפחת אקרמן ממושב בני דקליםמשפחת אקרמן תושבי מושב בני דקלים במועצה האזורית לכיש הייחודיות של המשפחה שפלוגת הסיור של חטיבת השריון 7 זורם בדמה

פלס"ר 7 היא יחידה קטנה ואיכותית אשר מבצעת משימות עתודה מיוחדת בעומק האויב. במשפחת אקרמן 11 אחים, מתוכם שלושה שירתו בפלס"ר 7.

משה אקרמן (20) הוא האח השלישי אשר התגייס לפלס"ר. הוא סיים מסע כומתה, וכעת מסיים את דרכו עם המסע המשמעותי ביותר, מסע סיום ההכשרה, מסלול באורך כארבעים קילומטרים.

הוא משתף "היה לי חשוב להגיע לפלס"ר, אחי הגדול, ידידיה, היה מפקד צוות בפלס"ר, השני, יחיאל, השתחרר כסמל צוות.

הפלס"ר נהיה חלק מהמשפחה." משפחת אקרמן היא משפחה מגובשת, תמיכה אחד בשני הוא ערך עליון, לכן לחלק ממסע הסיום של משה יצטרפו האחים ידידיה ויחיאל.

משפחת אקרמן -דובר צה"ל

הוריו, אשר עלו מצרפת, גאים מאד במסלול הצבאי של משה. הוא מספר: "המשפחה נורא אוהבת את זה, לשרת ביחידה זה כבוד גדול. אחי הגדול ידידיה התגייס ב200-4 וכבר אז הפך הפלס"ר לחלק מהבית." 

משה מספר כי רגע קבלת הכומתה השחורה של שריון היה ייחודי: "בסוף מסע הכומתה אחי יחיאל הביא לי את הכומתה שלו, זה היה רגע מרגש מאד, אני מרגיש כי אני ממשיך את המורשת."

ביום שני האחרון, חל גיוס לחטיבת השריון. למשה מסר למתגייסים החדשים: "אני מאחל לכם להיות חזקים, לא להישבר גם ברגעים הקשים. ברוכים הבאים לחיל והמון בהצלחה" 

אחים אקרמן

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה