קהילת תושבי מועצה אזורית יואב נרתמה למען הפליטים באוקראינהמאות ארגזי ציוד נארזו על ידי מתנדבים תושבי מועצה אזורית יואב ונשלחו לפליטים מהמלחמה באוקראינה

מאות ארגזי ציוד שכללו בגדים, שמיכות, שקי שינה, מוצרי היגיינה, מזון לפעוטות, הגיינה נשית, שנתרמו על ידי תושבי מועצה אזורית יואב, הוטסו לגבולות אוקראינה למען הפליטים השוהים שם לאור המלחמה הקשה המתרחשת בין רוסיה לאוקראינה.


את המבצע יזמה התנועה הקיבוצית ותושבי יואב הפגינו קהילתיות ורוח התנדבות מרשימה ובמשך כמה ימים אספו ציוד רב שנאסף, מוין ונארז בקיבוץ שדה יואב.

דוברות מועצה אזורית יואב


התמונות והסיפורים מהמלחמה לא השאירו את תושבי יואב אדישים. מאות הארגזים נארזו על ידי בני נוער ומתנדבים, אלפי שקלים נתרמו לקניית ציוד, ציורים וברכות הוכנו על ידי ילדים. אוטובוסים צהובים של המועצה העבירו את הארגזים ויחד הופגנה עוצמה של נתינה ורוחב לב!

דוברות מועצה אזורית יואב
ראש המועצה האזורית יואב, ד"ר מטי צרפתי הרכבי ציינה כי: "לאור המראות הקשים של הפליטים הרבים מהמלחמה הנוראית באוקראינה נרתמה קהילת יואב לתרום ולהפגין סולידריות למען תושבי אוקראינה. אני רוצה לומר תודה לכל אחת ואחד מהמתנדבים והמתנדבות, לבעלי התפקידים ביישובים, עובדי המועצה, מרכז קהילתי יואב ולקהילת קיבוץ שדה יואב על הארגון וכמובן להודות לכל תושבי יואב על שפתחו את הלב בצורה כה מרשימה".

דובורת מועצה אזורית יואב

דובורת מועצה אזורית יואב

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה