מאות תלמידים מבאר שבע, מרחבים, נתיבות, דימונה, מצפה רמון, שדרות, אופקים ויישובים נוספים בדרום התארחו הבוקר (א') במועצה האזורית חוף אשקלון במסגרות חגיגות טו' בשבט בשיתוף קרן הקיימת לישראל.  התלמידים נחלקו לקבוצות וסיירו במסלולי טיול שונים לאורך 'שביל האור' בחוף אשקלון והתכנסו בבית הספר 'ניצן', בקיבוץ ניצנים, לסדר טו' בשבט חגיגי כמיטב המסורת. סביב שולחנות עמוסי כל טוב, ברכו על פירות ארץ ישראל, שרו ורקדו יחדיו.

"המפגש של ילדים מכל מחוז הדרום לחגיגת טו' בשבט משותפת מכשירה את הלבבות. לקק"ל תרומה משמעותית בחיבור לארצנו האהובה, לאיכות הסביבה ואיכות החיים", אמרה איזבל שרון, מנהלת בית הספר 'ניצן'.

איציק ארביב, מנהל מחלקת מעוף בקק"ל: " אנחנו מחנכים, נוטעים, שותלים ומטפחים רבות את החקלאות וההתיישבות בארץ. קק"ל פועלת למען כולנו בכל מקום. טיילתם באזור, ראיתם את פריחת השקד ונופי הארץ. כעת, עליכם לשמור על הארץ, לתרום ולהשפיע למענה."

" אנחנו שמחים לארח אצלנו את מחוז הדרום לכבוד חג הטו' בשבט. עלינו להמשיך ולשמור על תנובת הארץ ונופיה לטובתנו ולטובת הדורות הבאים. תודתי שלוחה לכל אנשי קק"ל  על פעילות ציונית וערכית. נמשיך ונשמור על המסורת הזו", סיכם ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון.

צילום: מתנ"ס חוף אשקלון.