סיור פורום תיירות אדיבות מעוף

אפי מחלב, מנהל מעוף מרחב דרום: "אנו במשרד הכלכלה והתעשייה, מבינים כי אחד המנועים המרכזיים לצמיחה  כלכלית באזור, הוא פיתוח מוצר תיירותי. יתרונות המרחב הכפרי של מועצה אזורית יואב יחד עם ההון האנושי ומרקם העסקים באזור, מאפשרים בנייה של מוצר תיירותי איכותי. פיתוח נכון ושיווק מתאים יאפשרו פיתוח עסקי איכותי שישפיע על האזור כולו".

במסגרת תכנית הפורומים העסקיים של משרד הכלכלה והתעשייה, הפועל בשיתוף הרשויות המקומיות, יוקם במועצה אזורית יואב פורום לעסקים תיירותיים באזור. הפרויקט להקמת פורומים פותח על מנת לפעול להגדלת ההזדמנויות העסקיות באזור, לסייע לעסקים בניהול עסק, לקדם שיתופי פעולה ולעודד את הרכש המקומי.

השבוע התקיים המפגש הראשון לפורום בו נכחו למעלה מ 20  בעלי עסקים תיירותיים מהאזור. המפגש כלל היכרות עם השותפים ובעלי העסקים. יחד הם דנו בפיתוח המוצר התיירותי ובהגדלת מרחב האפשרויות העסקיות ושיתופי הפעולה בתחום זה.

שי חיות מנהל סניף מעוף קריית גת :  אנו רואים חשיבות רבה בשיתוף הפעולה עם עמותת התיירות והמועצה האזורית יואב. אני שמח לפגוש שותפים המחויבים לקידום התיירות באזור. מגוון הכלים המקצועיים שמציע סניף מעוף קריית גת יחד עם המחויבות והשותפות של מועצה אזורית יואב ועמותת תיירות שפלת יהודה יניבו מוצר תיירותי איכותי שיחזק את העסקים ואת האזור כולו".

 

ד"ר מטי צרפתי-הרכבי, ראש מועצה אזורית יואב אמרה: "אנו שמחים על התמיכה ושיתוף הפעולה עם מעוף בהובלת פורום תיירות באזור, התיירות היא מנוע צמיחה כלכלי שיכול לשנות את פני האזור הן ברמת חיזוק העסקים הקטנים והן ברמת המיתוג האזורי".