המשטרה עצרה תושב השטחים שהתחזה ליהודי וניהל קשר זוגי עם תושבת מושב הודיהמשטרת קריית מלאכי עצרה לחקירה תושב השטחים ללא אישורי שהיה בישראל, בחשד שהתחזה לאזרח יהודי, ניהל קשר אישי עם אישה תושבת המושב הודיה בו גם עבר והתגורר.

ביום שישי האחרון, התקבל במוקד המשטרה דיווח אודות אירוע של ריב בין בני זוג במושב הודיה.

עפ"י הדיווח של האישה, סיפרה שניהלה קשר עם אדם שהציג עצמו כאזרח יהודי, ולאחרונה החל ככל הנראה לקנא לה, וכתוצאה מכך איים עליה, חתך את הצמיגים ברכבה, נכנס לביתה בניגוד לרצונה ואף גנב משם את מכשירה הנייד ונמלט.

חוקרי תחנת קריית מלאכי, כבר בראשית החקירה הבינו כי הזהות אותה הציג החשוד בפני האישה, הנה פיקטיבית, והצליחו תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים להגיע לזהותו האמתית, תושב השטחים ללא אישורי שהייה שהתגורר במושב הודיה ועפ"י החשד עבד שם תוך התחזות לאזרח ישראלי.

השוטרים הגיעו בראשית השבוע ללופט בו התגורר ועצרו אותו לחקירה בחשד לאיומים, גרימת נזק, התפרצות, התחזות לאחר ושהייה בלתי חוקית. מעצרו של החשוד הוארך בבימ"ש השלום עד לתאריך 25.11.21.

רפ"ק רוסלן ביסטרוב, קצין החקירות בתחנת קריית מלאכי: "מדובר בתושב השטחים שהתחזה לאזרח ישראלי, אימץ לעצמו שם שיתאים לדמות שבחר, וכך הצליח ליצור קשר אישי עם אישה, להתגורר ולעבוד במקום. חשוב מאוד להכיר לעומק כל אדם איתו מתכוונים לייצר כל סוג של קשר, ולבקש לזהות אותו ע"י אמצעי הזיהוי הנהוגים שעליו להחזיק עפ"י חוק."

ארכיון המשטרה

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה