טרוף בדיקות הקורונה בשל מחסור בתורים המועצה האזורית באר טוביה פותחת עמדה לתושביהכשבכל אזור הדרום אין תורים לנבדקים עד שבוע הבא ,המועצה האזורית באר טוביה תקיים מחר(שישי), לראשונה, בדיקת קורונה במבנה ביה"ס התיכון. ראש המועצה קובי אביבי: "בדיקת קורונה קרוב לבית היא זכות בסיסית של התושבים ואינם צריכים להרחיק לערים אחרות כדי לעבור אותה"

" תושבי המועצה האזורית באר טוביה שביקשו לעבור בדיקת קורונה, נאלצו עד כה להרחיק לערים שכנות, כמו אשדוד או קרית מלאכי ולעיתים עד לעיר מודיעין. מצב לא נוח זה הגיע לפתחו של ראש המועצה קובי אביבי והוא החליט לברר את פשר העניין ולבדוק מדוע אין עמדה לבדיקת קורונה במועצה. הפניות הרבות לפיקוד העורף ולמשרד הבריאות נתקלו, בתחילה, בתשובה שלילית לקיום הבדיקה בשטחה המוניציפלי של המועצה. עם זאת, לאחר נחישותו של ראש המועצה, קיבלו הגורמים הרלוונטיים את בקשת המועצה והציבו היום (שישי) בתיכון באר טוביה עמדה לבדיקת קורונה בין השעות 9:00-14:00.

בדיקת קורונה פתוחה לכל חברי קופות החולים, ללא הפניה מראש אך היה צורך בהרשמה לתור מסודר.

ראש המועצה קובי אביבי"גם לתושבי המועצה האזורית באר טוביה מגיעה בדיקת קורונה קרוב לבית. זו זכותם הבסיסית של התושבים לקבל שירות הולם ומבלי לטרוח לנסוע לערים מרוחקות על מנת לעבור את הבדיקה. אני מודה לפיקוד העורף, משרד הבריאות ומד"א ששותפים להפעלת עמדת הבדיקה במועצה. חשוב להדגיש שעל מנת לשמור על בריאותנו ובריאות יקירינו, עלינו להישמע להנחיות, לשמור על ריחוק חברתי ועל עטית מסיכה. באר טוביה תהיה ירוקה רק בעזרת הקהילה".

ילצ

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה