יועמד לדין בגין הטרדה מינית- מנחם מעודי סגן יו"ר מועצת באר טוביהלאחר שנחקר באזהרה ביום חמישי ושוחרר בתנאים מגבילים, יועמד לדין באשמת ביצוע מעשה מגונה והטרדה מינית של עובדת המועצה, וכן בגין הפרת אמונים. זאת, כפוף לשימוע ועל פי החלטת פרקליטות מחוז הדרום

סגן ראש המועצה מנחם מעודי אשר נחקר באזהרה ביום חמישי ושוחרר בתנאים מגבילים, במסגרתם הורחק מבניין המועצה הוחלט ע"י פרקליטות מחוז דרום שיועמד לדין . מהחקירה עלה כי ההטרדות נמשכו במשך חודשיים, למרות שהעובדת ביקשה ממנו מספר פעמים להפסיק. 

בחקירתה סיפרה המתלוננת: ״הוא נהג להגיע אליי למשרד לעתים תכופות וניצל את העובדה שהייתי במצוקה באותה תקופה. הוא נישק אותי שוב ושוב וניסה לגעת בי למרות שביקשתי ממנו להפסיק״.

סנגורו, עו"ד אבי חימי, מסר בתגובה: ״מדובר באירוע מינורי אשר נופח מעבר לכל פרופורציה. מרשי סומך את ידיו ובטוח שמשטרת ישראל תגיע לחקר האמת ותסגור את התיק ללא אשמה״.

מנחם מעודי וראש המועצה באר טוביה-מתוך הפייסבוק של המועצה

תגובת מועצת באר טוביה לפרסומים על הגשת כתב אישום לסגן ראש המועצה: שמענו היום (שני) דרך כלי התקשורת על החלטת פרקליטות מחוז דרום להעמיד לדין את מר מני מעודי סגן ראש המועצה. נכון לשעה זאת טרם קיבלנו את הממצאים והחלטת הפרקליטות ולכשיגיעו הממצאים ראש המועצה יחד עם היועץ המשפטי של המועצה יבחנו את הדברים ואת המצב המשפטי של סגן ראש המועצה ויפעלו בהתאם לחוק ולנהלים המתחייבים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה