סמוך לשעה 8:30 ארעה תאונת דרכים קטלנית בכביש 40 צומת מלאכי קסטינה, בין רוכב אופנוע ומשאית,  חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של נועם.
 נועם היה אמור היה לעלות בשנה הקרובה לכיתה י"ב, ובימים אלו הוא התכונן למועד ג' במבחן הבגרות בלשון, שלא הספיק לעשות בעבר. הבוקר הוא היה בדרך לשעות תגבור לקראת המבחן. והיה אמור לחגוג בעוד 3 ימים את יום הולדתו ה-17 .מועד הלוויתו  מחר בשעה 18:00 במושב תימורים. יהי זכרו ברוך 

נועם זר ז"ל באדיבות המשפחה

גלעד אורבך. מתנדב זק"א לכיש שטיפל בזירה, אמר: “מדובר במראות קשים, רוכב אופנוע צעיר שאמור לחגוג את יום הולדתו ה - 17 בעוד שלשה ימים יצא מביתו עם האופנוע הספיק לנסוע כ- 200 מטר והתנגש בחלק האחורי של משאית. כשהגעתי לזירה ראיתי אופנוע מרוסקת בתוך המשאית ולצד המשאית במרכז הכביש את הרוכב כשהוא סובל מפציעות קשות מאוד וללא הכרה, ביחד עם הצוות הרפואי התחלנו בפעולות החייאה אך לצערי לאחר זמן קצר אושר מותו של הנער במקום, מתנדבי זק"א קרית מלאכי ביחד עם אביו של המנוח טיפלו באיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע"י המשטרה.

צילום מד"א

ראש המועצה האזורית באר טוביה קובי אביב ספד לו: "התבשרנו היום על מותו הטרגי והכואב של נועם זר, בן מושב תימורים.

אני מבקש לשלוח תנחומים בשמי ובשם המועצה כולה למשפחת זר היקרה שאיבדה את היקר לה מכל. הלב כואב על לכתו של נער צעיר ושמח שכל עתידו היה לפניו, הסיפורים על דמותו המיוחדת של נועם כבר מתחילים לזרום אלינו ואנו מבינים את האסון הגדול שפקד את משפחת זר, את מושב תימורים ואת מועצת באר טוביה כולה. תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים. אני רוצה לציין שהצוותים המקצועיים שלנו יעשו את מירב המאמצים כדי להקל על משפחת זר ולתת את המענה הנצרך לסידורי הלוויה והתמיכה במשפחה".

הלוויתו של נועם תתקיים מחר בשעה 18:00 בבית העלמין במושב תימורים .