איתמר רביבו ראש מועצה חדש למועצה אזורית חוף אשקלוןבתום ספירת הקולות אמש ניצח איתמר רביבו עם 52.57% לאחר שקיבל 4,363 בבחירות לראשות המועצה האזורית חוף אשקלון. מולו התמודד דודי סעדה שסיים עם 47.43%. אחוז ההצבעה מהגבוהים בארץ ועבר את קו ה- 60%

צילום יחצ

איתמר רביבו מבאר גנים  בן 36, נשוי לקרן בת למשפחת וינטר מגוש קטיף בעבר ולהם חמישה ילדים. 

דודו סעדה ואיתמר רביבו מקהילת עקורי גוש קטיף הדיחו בסיבוב הראשון את יאיר פרג'ון שכיהן כראש המועצה במשך יותר מ11 שנה וינצח על 17 אלף התושבים המתגוררים במקום. שם נקלטו מרבית מעקורי גוש קטיף, שמוערכים בכ- 18%, 3,000 תושבים. לאחר שנים רבות באתרי הקראווילות בניצן ובמבקיעים, עברו חלקם הגדול אל בתי הקבע בניצן, באר גנים ומבקיעים.

בחירות סבב שני במועצה אזורית חוף אשקלון

ראש המועצה היוצא יאיר פרגון ברך הבוקר את איתמר וכתב " מר איתמר רביבו. ברכות רבות על זכייתך בבחירות לראשות המועצה האזורית חוף אשקלון . בזכייתך כראש המועצה ה-6, הינך ממשיך דרכם של קודמך.

איתמר רביבו ראש המועצה האזורית חוף אשקלון. לפניך, על שולחנך, בלשכת ראש המועצה. יונחו, בימים הקרובים משימות רבות ומגוונות. במתן : שירותי, חינוך ורווחה. חברה וסביבה. חקלאות והרחבות. פיתוח וכספים.

ביטחון וחופי-הים וכל מה שבינהם. ראש המועצה, איתמר רביבו. תושבי קהילות חופא"ש הביעו בך אימון מלא . אני בטוח, כי מעתה, כולם. כאיש- אחד- יהיו בעיניך. על מנת לאפשר רציפות במתן שירותים והמשך התקדמות עם הפרוייקטים . הכנתי מבעוד מועד, תיק חפיפה סדור. עם לוח זמנים למפגשי עבודה יחד עם אגפי ומחלוקת המועצה.

עובדי המועצה צעירים וותיקים. נושאים בחובם עושר ושפע של זיכרון ארגוני. ובעשיה היום יומית, נוטלים הם , על שכמם את המשימות החשובות במתן השירותים לחברי קהילות חופא"ש . כולם , יהיו נכונים לעמוד לצידך ולהיות לך לעזר בניהול מוסדות המועצה.

במהלך 21 הימים הבאים נקיים סידרה של מפגשי עבודה כאמור. על מנת להעביר לך את שרביט המנהיגות בצורה הסדורה ביותר. אדוני ראש המועצה הנכנס. "לך בכוחך זה והושעת" בהצלחה לך. ולכול קהילות חופא"ש שלום. תודה על כך שנתתם לי הזדמנות להיות שלח ציבור שלכם ב 11 השנים האחרונות . אני מאחל לכולם ימי שקט ורוגע שגשוג ופריחה אהבה ושמחה בידידות ובברכה. יאיר פרג'ון ראש המועצה היוצא."

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה