תושבי הדרום יצאו להפגין נגד כנופיות הפשע במרחב הכפריהיום (שישי) יצאו מאות תושבים להפגין נגד כנופיות הפשיעה במרחב הכפרי בצפון ועד הדרום בעקבות ירידה בתחושת הביטחון האישי בשל פרצות בגדר, דרכן מגיעים שוהים בלתי חוקיים אל שטחה של מדינת ישראל. כנופיות פשע, המטילים אימה על התושבים באמצעות פשיעה חקלאית, גניבות ופריצות.

הפגנה

במועצה האזורית אשכול יצאו להפגין על רקע ההשתוללות הגוברת של כנופיות הפשע במרחב הכפרי

" יצאנו הבוקר להפגין בצומת מגן, במקביל להפגנות שהתקיימו באותה השעה ברחבי הארץ, בדרישה לשינוי עמוק של המדיניות מול התופעה המחמירה.

איננו יכולים להמשיך בסדר יומנו כרגיל כאשר אזרחיות ואזרחים לא יכולים לישון בשקט בביתם, נערות ונשים חוות בריונות בכבישים ומשקים חקלאיים חווים פגיעה יומיומית. קווים אדומים נחצו ועל כך יצאנו למחות: בדרישה להגברה משמעותית של נוכחות משטרתית ותקנים, אכיפה וענישה מרתיעה וטיפול ממשלתי בין משרדי מקיף ומקצועי".

שי חג'ג', יו"ר מרכז השלטון האזורי וראש המועצה האזורית מרחבים: ״מגפת האלימות והפשיעה חמורה אף יותר ממגפת הקורונה והיא הולכת ומחריפה. רק אם רשויות החוק והמשפט יחליטו למגר את הפשיעה- ויציבו זאת כיעד- נשים סוף לפשיעה בבתים, בשדות ובכבישים. במערכת הבחירות מדברים שוב ושוב על מי לא יישב עם מי, אבל אין עוסקים בכלל במכת העבריינות שפוגעת בנו. אנו יוצאים להפגין נגד אזלת היד ודורשים מן הממשלה לנקוט יד קשה כדי להחזיר לנו את הביטחון״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה