אנס סדרתי - תלונה שלישית על אונס נגד משה אהרון זינוצעירה בשנות ה-20 לחייה הגישה אתמול (שני) תלונה במשטרה נגד משה אהרון זינו מאשדוד, הנאשם המרכזי בפרשת האונס של נערה בת 17 באשקלון. תלונה זו מגיעה יומיים בלבד לאחר שצעירה בת 22 הגישה תלונה נוספת נגדו, בעקבות התפוצצות הפרשה ופרסום שמו

משה אהרון זינו

יומיים לאחר שמתלוננת נוספת טענה כי משה אהרון זינו מאשדוד, הנאשם המרכזי בפרשת האונס של נערה בת 17 באשקלון, אנס אותה - כעת מתלוננת שלישית במספר הגישה נגדו תלונה.

אתמול הגיעה למשטרת במחוז ש"י צעירה בשנות ה-20 לחייה, והתלוננה כי לפני מספר שנים נאנסה לכאורה על ידי זינו. לדבריה, היא נפגשה עמו במעלה אדומים ושם, בנסיבות שנחקרות עתה, הוא אנס אותה.

ביום שבת כזכור צעירה נוספת מהאיזור הגישה תלונה נגד זינו בטענה שאנס אותה לפני כמה שנים כשהייתה בת 17. את התלונה היא הגישה לדבריה לאחר שזיהתה את תמונתו באמצעי התקשורת. בעדותה הראשונית טענה כי אף נכנסה להריון ונאלצה לבצע הפלה.  

פרשיית אונס בת ה-17 באשקלון:

כזכור, בשבוע שעבר הותרו לפרסום שמותיהם של הנאשמים באונס ובביצוע מעשי סדום בנסיבות מחמירות בנערה בת ה-17 מאשקלון: משה זינו (20), אביב אוחיון (23), יצחק ממן (24), ליאור שמחון (29) ודניאל דנילוב (20). כולם מלבד אוחיון מואשמים גם באספקת סם מסוכן.

במרכז הפרשה, משה זינו בן ה-20 מאשדוד שהיה בן זוגה של הנערה. על פי כתב האישום, הוא הביא אותה לדירה באשקלון, דאג לסמם אותה ודירבן את יתר חבריו לאנוס אותה תוך שהוא מתעד האירוע. כשהיא ניסתה ללכת הוא היכה אותה. 

אלא שהסיפור אינו מסתיים כאן ובמהלך השבועיים שאחרי האירוע הוסיפה הנערה לשהות עם החמישה, תוך שהם מספקים לה סמים מסוכנים בתדירות יומיומית. באותה תקופה, הוסיף זינו לבצע בה מעשי סדום שלא בהסכמתה ותקף אותה באגרופים ובעיטות כשרצתה לעזוב.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה