החתונה של יגאל (32) ומורן (33) נגר התקיימה ביום רביעי בערב באולם נסיה שבצומת ראם. כאלף מוזמנים הגיעו לשמוח בשמחת החתן והכלה שנראו מאושרים ומאוהבים, אך מבעד לשמחה הזו הסתתרו דאגה, חרדה ועצב. לאחר ההתארגנות ליום הגדול בחייה של מורן יחד עם אימה, שלא הרגישה טוב בשבועיים האחרונים, רותי משולם, שהייתה מזכירה במשך 40 שנה בבית ספר בבאר טוביה, ובריאה הדרך כלל, התמוטטה בעקבות אירוע מוחי והובהלה לבית החולים. המשפחה החליטה להמשיך את החתונה כרגיל, בתקווה שאימם תצא מזה בשלום למרות הצער שמשולם האם לא נוכחת ביום המאושר של מורן.

החתונה המשיכה כרגיל, ובחצות לאחר שרקדו ושמחו עם אורחיהם, עזבה מורן את החתונה שלה והגיעה עם השמלה אל בית החולים, שם נמסר לה שמצבה של אימה לא טוב לאחר שעברה ניתוח. הרופאים הסבירו למשפחה שמשולם צריכה לעבור עוד ניתוח, שככל הנראה יותיר אותה נכה ולכן המשפחה החליטה לוותר עליו. רותי נפטרה והמשפחה החליטה לתרום את איבריה לאחר שמשולם חתמה על כרטיס אדי. רותי הצילה במותה 6 אנשים.

"במותה היא הצילה שישה אנשים", אומרת מורן הבת. "היא הייתה אישה גדולה מהחיים שהקדישה את עצמה לנתינה אינסופית, והיא ממשיכה לחיות — אבל בצורה קצת אחרת".

ד"ר עזרא שהרבני, מנהל יחידת ההשתלות בשיבא, סיפר: "הכליה הושתלה בגבר שעשה דיאליזה כמה שנים, ואני מקווה שהבאנו לו מזור.