רודריגו רוסטסקי קצין בחיל האוויר בן 34, נפצע בתאונה שבו איבד את אשתו ובנו הפעוט בן החודשיים , הוא עצמו נפצע באורח קשה ונלחם על חייו במשך 9 ימים בבית החולים בילינסון, אך היום  למרבה הצער נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. בתאונה נהרגו אשתו סופי רוסטסקי (28) ובנם התינוק בן החודשיים איתי. בת נוספת, בת שנתיים וחצי, נפצעה בתאונה באורח קל ושוחררה בסוף השבוע מבית החולים במצב טוב אך כעת נותרה יתומה. 

מתוך דף הפייסבוק

בבילינסון ציינו כי לפני כשבוע רוסטסקי, פונה מבית החולים קפלן עם פציעת ראש אנושה ובמהלך השבוע עבר מספר ניתוחים. "בימים האחרונים חלה הידרדרות משמעותית במצבו ולצערנו למרות מאמצי הצוות הרפואי של המחלקה הנוירוכירורגית בבילינסון הוא נפטר הבוקר", אמרו.

נהג המשאית הפוגע  שוחרר בשבוע שעבר למעצר בית, ובדיקות שנערכו לו העלו כי לא קיים חשד לנהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול.צילום איחוד הצלה

בחקירה עלה כי הנהג חצה לפחות שני נתיבים ואז התנגש ברכב המשפחה - מה שמעיד על סטייה חדה שלו כתוצאה מאיבוד שליטה.

אמר לחוקריו כי הדבר האחרון שהוא זוכר הוא שנפלה לו סיגריה מהיד - אך לא זכר אם הרים אותה לבסוף. המשטרה עדיין בודקת חשד שלפיו התאונה הקטלנית אירעה לאחר שהאב עצר את הרכב בכביש המהיר כדי שהאם תניק את בנה.  

עו"ד ישראל נחמיאס, פרקליטו של נהג המשאית, אמר כי: "הוא טוען שאינו זוכר מה קרה, מה הגורם להתרחשות התאונה הטרגית. מצבו הנפשי מאוד קשה, הוא מביע צער עמוק על האובדן, מוסר את תנחומיו למשפחה והחלמה מהירה לפצועים שנותרו".