"הלב עם העוטף" מעלים לסדר היום הציבורי את תחושות תושבי הדרוםמרכז מול 7 שדרות יחלק ביום שישי הקרוב (7 בפברואר) כ-5,000 סרטים אדומים לתליה על הרכב - לאות הזדהות עם מצבם של תושבי האזור. דיילים מטעם המרכז יעמדו בין השעות 10:00 ל-14:00 בכניסה המערבית לעיר, ויחלקו לנהגים סרטים בצבע אדום (בדומה לסרטים הכתומים שנתלו על מכוניות בתקופת ההתנתקות), אשר עליהם יופיע הלוגו, "הלב עם העוטף". במקביל יחלקו המוכרים בחנויות שבמתחם סרטים זהים למבקרים במקום.

צילום מרכז מול 7

בשבועות האחרונים, ובמיוחד לאחר הצגת תכנית השלום של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, חלה באזור הנגב המערבי הסלמה במצב הביטחוני כשמדי יום משוגרים בלוני נפץ מעזה לעבר היישובים. כמו כן, שוגרו במשך כמה לילות רצופים בשבוע האחרון רקטות לכיוון שדרות והסביבה, אשר לוו באזעקות ובפיצוצים כתוצאה מיירוטים. למרות זאת, ביקרו בסופ"ש האחרון עשרות אלפי מבקרים בפסטיבל "דרום אדום".      

 

"מצוקתם של תושבי אזור עוטף עזה היא מצוקתנו, כאבם הוא כאבנו, ואנו יותר מאשר מזדהים עם הרגשתם", אמרה מנהלת מרכז מול 7, אסי ברגל-אוזן. "עצוב לנו שדווקא במשך פסטיבל כה חשוב כמו דרום אדום נשמעות באופן רצוף אזעקות 'צבע אדום', ונעשה ככל שביכולתנו כדי להביע את תמיכתנו בתושבים לאור המצב הביטחוני".

 

"אנחנו מקווים שהיוזמה שלנו תסייע להעלות על סדר היום הציבורי את תחושות התושבים, ותגרום למי שצריך לקבל את ההחלטות הנכונות כדי שהמצב ייפסק", הוסיפה מנהלת השיווק, נופית כהן. "אנו קוראים לתושבי האזור לקבל מאתנו סרט אדום ולתלות על המכוניות כדי לעזור בכך".     

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה