מרגש: שיר הוקלט לזכרו של מיכאל בן זיקרי שהציל משפחה מטביעה באגם זיקיםשבועיים לאחר שקיפח את חייו כשהציל משפחה שלמה באגם זיקים, שיר הוקלט לזכרו של הגיבור מיכאל בן זיקרי ז"ל. את המילים, שכוונו כאילו כתבה אותם חלי איטח אשתו, כתבה ליאת אסתרי ללחן של ערן קאשי. השיר זכה לשם "מלאך שלי" - צפו

מיכאל בן זיקרי ז"ל

לפני כשבועיים גבה האגם בזיקים את חייו של מיכאל בן זיקרי ז"ל, המלאך שחירף את נפשו כשהציל שלושה ילדים תושבי היישוב הבדואי חורה ואת דודתם, כשאלו נקלעו למצוקה במימי האגם, והוא בן 45. עדי ראייה סיפרו שגם כשהוא כבר היה באפיסת כוחות הוא ניסה להושיט יד כדי להציל את הבנות. 

בן זיקרי ז"ל הותיר אחריו שלושה ילדים ואישה מנישואיו השניים, חלי איטח בן זיקרי. חלי (43), דמות מוכרת מאוד באשדוד, עוסקת למעלה משני עשורים בתחום הנדל"ן ואם לשניים. השניים שהכירו לפני כשנה וחצי נישאו בסה"כ לפני פחות מחצי שנה. 

חלי ומיכאל - מתוך עמוד הפייסבוק

השבוע, בעודה מתמודדת עם השכול והכאב, הושמע לה לראשונה השיר "מלאך שלי" שנכתב והוקלט לזכרו של מיכאל ז"ל. את המילים, שכוונו כאילו כתבה אותם חלי בעצמה, כתבה ליאת אסתרי, ללחן של ערן קאש. השיר המרגש מלווה בקליפ עם תמונות וצילומים מרגעים משותפים של חלי ומיכאל יחד.

צפו >>

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה