ציון חזן במרכז עלה נגב
השחקן וכוכב הילדים טל מוסרי ו"עידן 2000" החלו במיזם חברתי ארצי חדש במהלכו עידן יוצא למסע עם עשרות מתנדבים ברכב ההפתעות של רשת הצעצועים מנהריה ועד דימונה, למוסדות קהילתיים לשמח אנשים וילדים המאושפזים בבתי חולים שלא יכולים לגשת לחנויות לרכוש תחפושת, אנשים וילדים עם מוגבלויות וקשישים, ומפתיע אותם עם משלוחי מנות ותחפושות.
 
יחד, הגיעו מוסרי ורכב ההפתעות  היום (רביעי) לכפר השיקומי 'עלה נגב – נחלת ערן' ועזרו לילדים לבחור תחפושות לפורים, להתאפר ולהרגיש חלק מאווירת חג הפורים המתקרב, וזאת תחת הכותרת "משנכנס עידן מרבין בשמחה". בנוסף, קיבלו הילדים משלוחי מנות ונהנו ממוסיקה לאורך כל הפעילות. 
 
במהלך הביקור בכפר השיקומי התרגשו מוסרי והמתנדבים מאהבה והחום שמרעיפים אנשי הכפר השיקומי ואף בכו מהתרגשות כאשר ראו את מתנדבי הכפר מתייחסים לכל אחד מהילדים כבני משפחתם. לדברי מוסרי "במטרה ללכת למקומות שאנשים זקוקים שיעשו להם טוב על הלב, אנחנו חורשים את הארץ ואני נרגש מהזכות שיש לי לשמח ילדים עם מוגבלויות לקראת פורים. מה שקורה בכפר "עלה נגב" הוא פשוט פלא. הדאגה והמסירות לאנשים עם הפגיעות הכי קשות זה מחזה שלא רואים בכל יום וזה ילווה אותי בעתיד".
 
מנכ"ל הכפר השיקומי עלה נגב נחלת ערן אבי וורצמן: "בחג פורים אנחנו מסירים את המסכות החיצוניות שיש בין אנשים ומסתכלים על כולם כשווים ועם אותן הזכויות. זה ממש לא משנה שלאדם יש מוגבלות, מבחינתנו הוא אדם שווה לכל אחד אחר בחברה ובפורים רואים את זה בצורה חזקה".
 
ציון חזן הבעלים של עידן 2000: "המסע אליו יצאנו בתחילת השבוע הינו השליחות שלנו. פורים הינו החג השמח בשנה ואנחנו רוצים לעלות חיוך לילדים, למבוגרים ולקשישים. זהו מסע מרגש מאוד וחלק מהמסורת של הרשת למען הקהילה".
 
בין המקומות בהם מבקר מוסרי: בית החולים הגליל שבנהריה, המרכז הרפואי זיו שבצפת, בית האבות הבולגרי בראשון לציון, מוקד "קול יכול" המעסיק בעלי מוגבלויות בראשון לציון, בית הספר צבר לילדים עם צרכים מיוחדים בדימונה, הכפר השיקומי "עלה נגב – נחלת ערן" במועצה האזורית מרחבים וכן בית חלומותיי בירושלים- מרכז פעילות לילדים ונוער המתמודדים עם מחלת הסרטן.