מיזם חברתי קורא לבעלי עסקים ביישובי הדרוםיחידת ההתנדבות במועצה האזורית חוף אשקלון קוראת לבעלי עסקים במועצה להתנדב למען הקהילה. מדובר במיזם חברתי אשר ימנף את בעלי העסקים וגם את הקהילה המקומית. מנהלת יחידת ההתנדבות, שלהבת כהן: "ההתנדבות מביאה לידי ביטוי מצב של WIN WIN בין המתנדב לקהילה".

בתאריך 15 ביולי יתקיים מפגש חשיפה במועצה, אשר במסגרתו תתקיים הרצאה של יהונתן שוורצמן, מנהל תחום התנדבות במשרד העבודה והרווחה. למפגש מוזמנים בעלי העסקים מקהילת חוף אשקלון שמעוניינים לקחת חלק פעיל בתרומה לקהילה. התכנית תלווה מעת לעת במפגשי העשרה ותכנים מקצועיים לבעלי העסקים.  

שלהבת כהן מסבירה כי ההתנדבות תורמת גם לקהילה וגם למתנדב עצמו ותורמת לחיזוק העסקים במועצה. "אנו פונים לכל בעלי העסקים בתחומי המועצה, בכל תחום עיסוק ועל ידי כך שיתרמו לקהילה, הם יזכו לחשיפה מוגברת. במילים אחרות, הפעילות הזו תתרום להרחבת הקשרים העסקיים ולהגדלת מעגל הלקוחות של בעלי העסקים ("נטוורקינג"). השלב הבא, כך אני מקווה, יהיה הקמת מאגר עסקים ומתנדבים במועצה".

 

תני דוגמא לפעילות התנדבותית.

"בעלת מכון יופי יכולה להחליט שהיא תורמת חמישה טיפולי פנים לאורך השנה לנשות קהילת חוף אשקלון. או בעל חנות משקפיים יכול לתרום מספר זוגות משקפיים לילדים לפי יכולתו. חשוב לומר שכל עסק יבחר מה הוא מוכן לתת לטובת הקהילה במסגרת היכולות שלו. בסופו של דבר החיבור בין הקהילה והעסקים יהיה מיטבי עבור שני הצדדים".

את המיזם מובילה יחידת ההתנדבות ומרכזת אותו בהתנדבות הדס קרמזין, יזמית ובעלת עסק עצמאי במועצה. "ההשראה למיזם נולדה מתוך האמונה האמיתית שלי, שככל שאתה נותן -אתה מקבל. מהיכרותי את העולם העסקי באזור שלנו, אני חושבת שרק ביחד נוכל לעשות ולהצליח ולכן באופן אישי החלטתי להירתם ולהתנדב למעני ולמען כל העצמאים והעסקים הקטנים ביישובי המועצה. כל בעל עסק עצמאי- שרשרב, יועץ מס, עו"ד, מאמנים אישיים ועוד- מקומכם איתנו. בואו והצטרפו אלינו ונבנה קהילת עסקים גדולה".

בצילום: הדס (מימין) ושלהבת

לפרטים:

שלהבת- 052-3356908

הדס- 052-2656118

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה