תצטלמי רגיל- 'דאק פייס', ראש מוטה הצידה, צילום מלמעלה ורגל אחת שעולה אל- על כאילו את נסיכה והרגע הנסיך המקסים נישק אותך- רק שלא ממש. כל אלה די מאוסים וחוזרים על עצמם. רואה ב- חן טל ועדן אברג'יל מותגים שאת שואפת להיות כמותן? מותק, את צריכה לעשות בדק בית.

תני לאצבעות שלך ללכת במקומך- לק ג'ל, לק רגיל, ציורים ונצנצים- עוד מקובל, למרות שמאוד תלוי מה. בניית ציפורניים עדיין קצת מלחיצה, במיוחד אם הציפורניים שלך ארוכות מידי קחי בחשבון שאוטומטית את נראית רעה/ מכשפה. מעבר לזה- אם לא מדובר ביום החתונה שלך- אפשר לוותר על עיטורי יהלומים. חלאס, הסתוורנו!

פצצות לגבות- תשמעו רגע קטע. לאחרונה הטרנד הזה של גבות עבות חזר לאופנה. שאנחנו ממש סבבה עם זה לעומת גבות שפיציות ודקות מאוד אבל... ויש אבל רציני פה! כל הקטע הזה שכל אחת צובעת את הגבות שלה בקטע מוגזם והופכת אותן לעובי של שפם גדוש- קצת מלחיץ. רוצות ללכת על המראה הטבעי? אחלה. רוצות לצייר לעצמכן גבות מופצצות? – קחו בחשבון שאתן נראות מפחיד.

"שבת שלוםםםםם עם היפות שליייי"- בואו נדבר על זה רגע. את מודעת לזה שהחברות שלך לא באמת יפות. בטח לא ההיא עם השורשים השחורים והבלונד השרוף שלבשה חולצת פייטים ורודה שהיא גם חולצת בטן, למרות שהבטן שלה לא ממש שטוחה. נכון? מעבר לזה, אתן יכולות לכתוב "שבת שלום"/ "שבוע טוב"/ "חג שמח" בלי תמונה שלכן בביקיני- תתפלאו, אבל פייסבוק מאפשר את זה.

"סלנג וגמרנו"- ממש כמו זבנג וגמרנו רק בסלנג- אי אפשר לנהל איתכן שיחה נורמלית, אתן מדברות בעברית לא תקנית (למשל: אני יבוא במקום אני אבוא) בכל משפט שיוצא לכן מהפה ולרוב המשפטים הללו יוצאים גם בקולניות לא נעימה לאוזן. אין בעיה עם שימוש בסלנג, אבל בחיית'- אי אפשר להבין מה אתן רוצות.