מכבי אשדוד חווה קיץ לא פשוט. הקבוצה נמצאת בבעיות תקציביות ולראשונה נראה שהתקציב יהיה תקציב המינימום של מנהלת הליגה.

אחרי הפסקת השידוך עם מועצת באר טוביה, נתח עיקרי מהתקציב ירד לקבוצה, יחד עם סגירת חובות ופערים תקציבים משנים קדומות, אשדוד הולכת לקיץ אולי הקשה ביותר שלה מאז עליית הקבוצה לליגת העל.

כרגע למעט המאמן בראד גרינברג אף אחד לא חתום לקראת העונה הבאה, רוב הסגל כנראה לא ימשיך שליס שושי כבר חתם בקבוצה גרמנית וגם נמרוד לוי בטח לא ימשיך. היו דיבורים על פול סטול ומארק טולפסן אולם זה נראה כרגע לא ריאלי מבחינת עלויות. 

צילומים אורי קריספין

באשדוד בונים כנראה קבוצה עם שלושה זרים בלבד וכך יוכלו לקבל את המענק הכספי המגיע ממנהלת הליגה לקבוצות שרושמות רק שלושה זרים בסגל.

מה שאומר שהקבוצה תתבסס על ישראלים מקומיים או מתאזרחים כמו שגרינברג אוהב וגם כאן צפויה בעיה, שכן גורמים במנהלת טוענים שישנה אופציה לשינוי חוק המתאזרחים בליגה, שרק מתאזרחים שנמצאים מעל 4 שנים בישראל יוכרו כמתאזרחים מלאים ועל היתר ישלמו הקבוצות קנס, מה שעשוי לסבך עוד יותר את מלאכת בניית הסגל של אשדוד.

כמו כן, יש לא מעט בעיות אימון וחיבור נקרא לזה בין הקהל, ארגון "הדולפינים" המסור לבין הנהלת הקבוצה, ובשורה התחתונה: אשדוד הולכת לקיץ לא פשוט בכלל וכנראה לעונה קשה אף יותר.