מכבי אשדוד/באר טוביה מחפשת להתחזק ומחפשת חיזוק בעיקר בסגל הזרים של הקבוצה. הקבוצה אחרי שני הפסדים רצופים וניצחון אחד (גדול ככל שיהיה על ירושלים) משישה משחקים. 

מאיר טפירו מבין שהוא זקוק לחיזוק בגזרת הזרים ולשם כך מחפש אופציות. 

באשדוד מחפשים מזה כמה חודשים סנטר מוביל שישלים את הסגל. ראשון לחתום בקבוצה היה דמונטרה האריס ששוחרר אחרי שבוע לאחר שלא היה כשיר, ולפני תחילת העונה צורף הסנטר הניגרי קליסטוס אזויקו, שחתם על חוזה זמני שמוארך מדי כמה שבועות. 

אזויוקו לא מרשים בלשון המעטה עד עתה, ובקבוצה מתקשים למצוא שחקן שישלים את הסגל. 

בימים האחרונים שוקלים באשדוד לשנות גישה ולצרף דווקא גארד אמריקאי, כשמי שיהיו מתחת לסל הם אד דניאל, בן אלטיט וג'ייק כהן, כשצ'ייס סיימון יוכל להשלים בעמדה מספר 4. 

בקבוצה כבר פנו לרכז האמריקאי המצוין ג'רל מקניל, שלא משחק מאז פתיחת העונה, ומחכים לתשובה ממנו. אם יחתום, יחבור ליפתח זיו, דניאל יואינג ונועם לייש בקו האחורי. 

מקניל (29, 1.91) הוא בוגר אוניברסיטת מארקט משנת 2009, ועד היום מחזיק בתואר השחקן שקלע הכי הרבה נקודות בהיסטוריה של המכללה. אחרי שנבחר לחמישייה השנייה של האול אמריקן חתם במונס של אריק שיבק, משם המשיך לעונה בליגת הפיתוח לפני ששב לעונה נוספת באירופה במדי מונטגראנרו של שרון דרוקר. 

בעונת 2012/13 חזר לליגת הפיתוח. את העונה שלאחר מכן פתח בסין, ועבר לליגת הפיתוח. 

בקיץ 2014 חתם בסביליה, אך עזב בשל בעיות אישיות ושוב הגיע לליגת הפיתוח. לקראת סוף העונה הוא קיבל הזדמנות בפיניקס, שיחק שישה משחקים ואף קיבל חוזה לעונת 2015/16 במדי הסאנס לפני ששוחרר ערב פתיחת העונה. 

את העונה שעברה פתח באריס סלוניקי והיה לאחד מכוכבי הקבוצה כשרשם 14.4 נקודות, 4.3 ריבאונדים ו-2.2 אסיסטים למשחק ב-16 הופעות ביורוקאפ. 

צפו בשחקן:

צילום: AP