מכבי אשדוד/באר טוביה רשמו הפסד במוצ"ש האחרון מול בני הרצליה, אלא שבאשדוד בסך הכל מרוצים מהקבוצה וגם מהמשחק. ומתכוננים לשבוע חשוב מבחינתם גם בגביע. 

מאמן הקבוצה, מאיר טפירו אמר בנושא: "אני בכלל לא מודאג. חסר לנו בורג משמעותי מאוד היום, ג'ייק כהן שהוא השחקן הכי יציב שלנו העונה, לא רק בתכונות שלו, אלא גם בנוכחות שלו ובמה שהוא נותן לנו. 

הוא לא התאמן כל השבוע בגלל פציעה, אבל לאט לאט הוא יחזור לכושר. נתקענו הרבה בהתקפה, אבל אני מאמין מאוד בקבוצה הזו ויש דברים טובים לקחת מהמשחק הזה. 

כרגע אנחנו עם חמישה זרים, אחרי זה נחליט מה עושים. יש לנו משחק קשה בגביע נגד חיפה, שהיא קבוצה טובה, אבל אני מאמין שהחבר'ה יבואו נחושים ויעשו את העבודה". 

באשדוד יקבלו כאמור החלטה לגבי מה לעשות עם סגל הזרים שלהם שמונה כרגע חמישה זרים (אד דניאל, דניאל יואינג, צ'ייס סיימון, ג'קי קארמייקל, פרסטון נואלס). באשדוד לא ירשמו חמישה זרים כי הם רוצים את המענק של המנהלת לקבוצות עם ארבעה זרים. 

"בינתיים זה עוזר לנו באימונים ונראה מה נחליט, בימים הקרובים, ברור שלא נישאר עם חמישה זרים, צריך גם לזכור שיש לנו שחקן (קארמייקל) שחתום על חוזה זמני", אמרו באשדוד.

צילום: מכבי אשדוד/באר טוביה