משרדי פרסום בדרום

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ביצת התקשורת הישראלית לא מתחילה ונגמרת במחוז גוש דן. גם מחוץ לתל אביב יש משרדי פרסום מצליחים ודווקא מהם מגיעים לעיתים הרעיונות הכי יצירתיים. כמו כן, המרחק מהמרכז מסייע לאותם אנשי פרסום להביא לידי ביטוי את הכישרון שלהם והם מושכים אליהם תשומת לב ולקוחות מכל רחבי הארץ.

הדרום הוא דוגמא מעולה לאזור שבעבר לא נספר על ידי אנשי תקשורת, אך בשנים האחרונות הפך למוקד עלייה לרגל עבור משרדי פרסום. הצלחת הדרום מעידה גם על הפוטנציאל של הצפון ויש הרבה דברים שאפשר ללמוד ממנה. הנה למשל 3 משרדים מעניינים שכדאי להכיר:

  1. מקאן ואלי

משרד הפרסום מקאן ואלי ממוקם במצפה רמון בעקבות יוזמה עסקית וחברתית שיצאה לדרך בשנת 2013. מאז הצליח מקאן ואלי לקחת חלק פעיל בפיתוח הנגב והדרום וכיום הוא מציע שירותים למאות לקוחות. כמו כן, בצוות העובדים של מקאן ואלי כ-40 אנשי פרסום שונים וחלקם זכו להכרה על הישגים חברתיים יוצאי דופן.

במקאן ואלי מציעים קריירה מאתגרת עבור מי שמוכן לעבור דרומה ולגור במצפה רמון. נכון להיום מגייסים שם בין היתר תקציבאים, מנהלי קמפיינים דיגיטליים ועוד ויש תנאים טובים וגם הסעות לעובדים מבאר שבע או השתתפות בשכר דירה לעוברים למצפה רמון.

  1. שוקר קריאטייב

בירת הנגב היא עדיין באר שבע ואין פלא שבה מרוכזים רוב משרדי הפרסום המצליחים של אזור הדרום. משרד שוקר קריאייטיב למשל מציע שירותי מיתוג עסקי, שיווק תודעתי, מכירות ורימרקטינג והלקוחות שלו מגיעים מערים רחוקות.

משרד הפרסום שוקר קריאייטיב הוקם בתחילת 2016 על ידי אנשי תקשורת מקומיים. כיום הוא מספק שירותי ניהול מדיה ברשתות החברתיות למעל 50 עסקים ומייצר כ-40 גרפיקות שונות לעסקים חדשים וקיימים. בוגרי לימודי תקשורת יכולים להשתלב במשרד בתפקידים שונים והוא צומח בקצב מעורר השראה.

  1. סהר פרסום

עוד משרד פרסום בולט בבאר שבע נקרא סהר פרסום והוא מציע ניסיון של מעל 18 שנה. ההתמחות של אנשי הפרסום במשרד היא במיתוג, פרסום ושיווק וכיום הוא נחשב גם לאחד ממשרדי ההפקות הוותיקים של באר שבע. הערך המוסף של המשרד הוא בפתרונות אישיים ליווי צמוד ללקוחות מהמגזר העסקי והמוסדי ויש מאחוריו עוד המון לקוחות פרטיים מרוצים.

בניגוד לשאר משרדי הפרסום ברשימה, בסהר פרסום מספקים שירותי הפקות דפוס. המטרה של נציגי המשרד היא לזהות את צרכי הלקוחות ולהתאים עבורם את סוג ההדפסה על ידי כמות, איכות ומהירות. מהבחינה הזו מדובר במשרד פרסום ייחודי ומעניין לראות כיצד הוא יצליח לשמור על מעמדו גם בשנים הקרובות.