פיגומים למכירה

פיגומים למכירה לענף הבנייה

האופציה הרווחת ביותר של מכירת פיגומים היא עבור ענף הבנייה. כולנו מכירים את הפיגומים המותקנים לצד כל בניין שמוקם ומאפשרים לפועלים להגיע לכל מקום בו, לבנות לגובה, לשנע סחורות שונות בקלות וביעילות ובאופן כללי להשלים בניית כל מבנה תוך זמן קצר מאוד. כשמחפשים פיגומים למכירה הדגש העיקרי הוא בטיחות: תאונות בענף הבנייה גובות מחיר יקר מאוד, ומאחר שהפועלים חשופים מלכתחילה לסכנות רבות, אסור להתפשר על איכות הפיגומים ועל התאמה מושלמת לפרויקט אותו בונים.

בפרט כך הדבר כשנדרשים פיגומים לא קונבנציונליים - למשל במסגרת עבודה על פיר מעלית, ועוד דוגמה היא כשרוצים לרצף שטח נרחב. גם עומסי משקל חריגים מחייבים מציאת פתרונות בהתאמה אישית, ועל כן ההמלצה היא לפנות לחברה בעלת ניסיון רב במיוחד במכירת פיגומים.

פיגומים עבור מפעלים

סוג אחר של פיגומים למכירה הוא זה שמיועד למפעלים ולתעשייה. במרבית המקרים התקנת הפלטפורמות שמאפשרות עבודה גם בגובה היא בסביבה שיש בה צינורות רבים, מיכלים ולעתים גם כימיקלים מסוכנים, ועל כן גם בתעשיות האנרגיה והפטרוכימיה חשוב לוודא שמדובר בפיגומים בטיחותיים וכן להקפיד על התקנה ללא רבב ואשר מותאמת לאופי המפעל. באופן טבעי חברה שמתמחה גם בפיגומים למפעלים ולא רק בפיגומי בנייה היא המקום הנכון לחפש בו סוג זה של פיגומים.

סוגי פיגומים נוספים

לצד האופציות הנפוצות - פיגומים באתרי בנייה ופיגומים במפעלים - ישנם גם סוגים אחרים של פיגומים למכירה. דוגמה אחת היא פיגום מדרגות, שנועד לאפשר עלייה וירידה, בין השאר אל מבנים ניידים או גשרים, או לחילופין אל בורות. סוג אחר של פיגומים שמוצעים למכירה הם פיגומי אלומיניום שאותם ניתן להרכיב מבלי לעגן אותם (כשגם כך הם כמובן בטיחותיים). אפשרויות נוספות הן פיגומים רחבים מהרגיל, שמאפשרים עבודות ייעודיות, וגם פיגומים צרים מהרגיל שמאפשרים לעבוד גם בחללים צרים מטבעם. עוד כדאי לקחת בחשבון שישנה גם האופציה לשכור פיגומים ולא רק לרכוש אותם.