בית ספר חדש בבאר גנים

מועצה אזורית חוף אשקלון נערכת לקראת פתיחת שנת הלימודים ובימים אלה, נעשות עבודות השיפוץ והשדרוג של גני הילדים, במסגרת שיפוצי הקיץ. העבודות כוללות צביעה, הצללה, הצטיידות, טיפול בחצרות ועוד. ראש המועצה, יאיר פרג'ון, הדגיש כי את העבודות מבצעת החברה הכלכלית של המועצה.

" החברה הכלכלית מסיימת, בשעה טובה, את בנייתם של שני גני ילדים חדשים, גן 'שיקמים' בבית שיקמה וגן 'האלה' במבקיעים. כל גן משתרע על 165 מ"ר  ויאובזר במתקני משחקים, מיזוג, תאורה בעיצוב חדשני, ריהוט חדש וצבעוני, הצללה וחצר מטופחת".  גם גן "בושמת" עתיד להתחדש ולעבור מהקרווילות בניצן ליישוב באר-גנים.

פרג'ון הנחה את אנשי המקצוע לעשות מאמץ עילאי להשלים את העבודות  ולפתוח את המבנה במועד, בתחילת שנת הלימודים תשע"ח.

ראש מועצת חוף אשקלון  מסר עוד כי תלמידי בית הספר בבאר-גנים יעברו עם תחילת השנה למבנה חדש ובו שמונה כיתות לימוד. מדובר בבית ספר צומח ובו שש שכבות גיל (א'-ו'). במקביל, כבר השבוע יחלו עבודות השיפוצים  במבנה המעון לשעבר, ששימש עד היום את בית הספר, כדי להחזיר אותו לייעודו  המקורי- חינוך לגיל הרך.

גיורא נחשון, מנכ"ל החברה הכלכלית, מדגיש  שעבודות הבניה נעשו על ידי מנהלי הפרויקטים של החברה ובפיקוחם. פרג'ון: "אני בטוח שהתלמידים כבר מחכים בקוצר רוח להיכנס לכיתתם החדשה, ולהתחיל ללמוד.