עשה זאת בעצמך

לוח שעם – הפתרון שלכם

לוח שעם מתאים לכל חלקי הבית, למשל לחדרי הילדים, המטבח והמשרד הביתי ויכול לשמש לנעיצת מתכונים, מטלות לילדים, רשימת קניות וזוהי רשימה חלקית בלבד. בטח תשמחו לדעת שכיום ניתן גם להשיג לוח שעם לפי מידה ולהתאימו לצרכים שלכם.

למעשה, אם אתם מחובבי העיצוב הפרקטי ואוהבים את סגנון "עשו זאת בעצמכם" זהו פתרון עבורכם, במיוחד לוח שעם לפי מידה שאת מסגרתו ניתן לצבוע בהתאמה אישית. ועוד לא אמרנו כלום שלוח שעם לפי מידה מאפשר גם לכם להינות מאוירה כפרית. ובינינו – בשביל זה עברתם לגן יבנה, לא?

הפייסבוק של הבית שלכם

למעשה, לוח שעם לפי מידה מהווה רשת חברתית ביתית או אם תרצו – הפייסבוק הביתי שלכם. בלוח זה תוכלו לחלוק עם בני המשפחה האחרים הודעות, תזכורות ואפילו ברכות שונות כמו "יום הולדת שמח", "אני אוהב אותך אמא", "לא לשכוח להשקות את העציצים" ועוד.

אמנם לכולנו כיום יש וואטספ וטלפון חכם כזה או אחר, אבל אין תחליף למגע האנושי, הביתי והאינטימי שמעניק לוח השעם הביתי המעוצב. למעשה, שום מסך מגע לא יכול להחליף את התמונה המשפחתית שנשקפת מלוח השעם הביתי שלכם.

לוח הודעות משפחתי

שימוש נוסף אפשרי של לוח השעם הביתי הוא בתור לוח הודעות משפחתי. למעשה, בבתים רבים לוח השעם הביתי משמש מקום קבוע להשארת הודעות, משימות ואפילו מפתחות. ככה לא יהיו תירוצים מהסוגים הבאים:  "שכחתי איפה שמתי את המפתחות" או "לא ראיתי את רשימת הקניות"

למעשה, לוח שעם משפחתי וביתי הופך את כל ניהול הבית ליעיל ולמסודר יותר ותורם לכולם. חסל סדר "שכחתי להוציא את הכלב" או " מתי חוג הכדורגל?" – הכל רשום, ברור ונגיש לכולם. ככה מנהלים היום בתים ויוצרים שותפות אמיתית בחיי המשפחה.

 

התוספת שתופסת

למעשה, לוח שעם ביתי ומשפחתי במיוחד לוח שעם לפי מידה עושה את ההבדל : זהו לא רק פריט שמשלב עיצוב ופרקטיות כמו מגירות, ארונות, שידות ושאר חפצי הבית אלא כלי ארגוני וערכי ממדרגה ראשונה. אז מה אתם אוהבים? לוח שעם עם מסגרת מעץ, לוח שעם עם מסגרת מאלומיניום או לוח שעם עם מסגרת מעץ והדפס משי?

כל אחת מהבחירות שלכם היא כיום אפשרית וניתנת לביצוע ולנו רק נותר לומר – אל תתחילו את השנה החדשה בלעדיו. למעשה, אם אתם מחפשים מתנה לעצמכם או לביתכם לקראת השנה החדשה יש לנו המלצה : לוח שעם כמובן.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו