כ70 משתתפים, הגיעו אמש לטקס הסרת הלוט של הגן החדש בישוב הכפרי נהורה, במועצה האזורית לכיש.

ארגון "אופק"- מרכז למידה, שם דבר בפעילות צהרונים בגני הילדים בארץ, החליטו להרחיב  את הפעילות ופתחו גן ראשון בתחום הפעלת מעונות במתכונת מלאה. 

המעון  שהוקם מחולק לשלושה מתחמים שונים, בהתאם לחלוקת גילאי הילדים
הקבוצה מגיל שלושה חודשים עד שנה. הקבוצה השנייה בגילאי שנה עד שנתיים וקבוצת הבוגרים מגיל שנתיים עד שלוש שנים. המקום צבעוני, חם, ומזמין תודות לעיצוב של מיכל בלמס שחשבה על כל הפרטים הכי קטנים בחלל החדרים, פינות המשחק והיצירה, פניות הישיבה, אחסון, ציורי קיר,  הפופים לישיבה עם ציורי קיר, הכל בהתאם להנחיות של משרד הכלכלה.

ההורים המאושרים התרגשו מהיוזמה להקים גן חדש בישוב לאחר השנתיים הקשות שעברו מאז מקרה ההתעלולות שחוו במעון הקודם.  הילדים בישוב זוכים להיות חלק מהמהפכה החינוכית שאופק באים להשריש ביישוב.

"החינוך הוא הדרך, האדם הוא המטרה" הכתובת של הקיר במשרדה של מלי זהבי, מנכ"לית ארגון –אופק. "עשייה חינוכית היא נשגבת בעיני ופתיחת המעון היא משימה מאתגרת ומורכבת: בחירת הצוות הכי טוב שיש, חשיבה ובניית המהות הפדגוגית והשקעה עצומה בסביבה החינוכית. באופק יודעים שהילד, הצוות , ההורה הם המטרה והחינוך הוא הדרך להשיג את המטרה." אמרה זהבי בנאום הטקס. 

בין המשתתפים הגיעו ראש המועצה  דני מורביה ומנהלת החינוך המועצה, צביה אסולין צוות הארגון , אשר נשארו לאחר מכן לחגיגה כפולה ולציין בנוסף גם יום הולדת למנכ"לית זהבי.

צילומים - ערן שלמה- שיק פוטוגרפי

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו