מחשב לכל ילד -דוברות חוף אשקלון

ח"כ  ירון מזוז אמר"בכל אחד ואחת מהילדים שלנו טמון פוטנציאל אדיר שאני תקווה שבזכות הפרויקט יגיע לידי מימוש".

"אני גאה להוציא לפועל את החזון שלנו לעתיד טוב יותר לילדינו. כילד, גם אני חוויתי קשיים לא פשוטים ואני מודע לאתגרים שאתם מתמודדים איתם. עם המוטיבציה שלכם והרוח הגבית, אתם צועדים אל עתיד מבטיח".

"יש לי את הזכות הגדולה להיות חלק מהפרויקט היפה הזה", סיכמה מנכ"לית הפרויקט, אורלי תמיר, "ולכם הילדים אני אומרת – תיהנו מהמחשבים, תלמדו, תשחקו, תקראו ותגלשו. יש לכם את המחשבים הכי טובים שיש".

 

ראש מועצת חוף אשקלון, יאיר פרג'ון: "סטיב ג'ובס, מייסד אפל, אמר: 'המחשב הוא כמו האופניים של המוח שלנו'. הכוונה היא שהמחשב הוא כלי עזר מודרני להרחבת האופקים והעמקת היצירתיות שלנו. רכישת ידע מצויה בהינף אצבע על מקלדת ובצניעות אוסיף- כי גם בעת לחיצה על המקלדת, חובה עלינו להיות זהירים במה שאנו כותבים ושולחים. לתלמידים היקרים אאחל שימוש מושכל במחשבים, עלו והצליחו".

 

מנהלת אגף החינוך, יפית בוכריס: "פתיחת ההזדמנות לכל ילד היא המצע עליו אנו מגדלים את דור העתיד".

פרויקט "מחשב לכל ילד" הוקם בשנת 1996 על ידי אנשי עסקים מובילים בארץ וקיבל את חסותה של ממשלת ישראל ומשרד הרווחה. במסגרת הפרויקט מוענקות מדי שנה אלפי ערכות מחשב לילדים, הכוללות מחשב חדש וחדיש, הדרכה בת 45 שעות, תוכנות ולומדות, חיבור לאינטרנט, מוקד טלפוני לסיוע טכני ואחריות בבית המשפחה למשך שלוש שנים.

באירוע השתתפו סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז (הליכוד), העומד בראש הפרויקט מטעם הממשלה, ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון, מנהלת אגף החינוך יפית בוכריס, רכזת הפרויקט במועצה אילנית יוסף ומנכ"לית "מחשב לכל ילד" אורלי תמיר ועוד.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו