תלמידי תיכון כפר הנוער "סילבר" יצרו בגופם את הכיתוב "WE REMEMBER"

$(function(){})
להאזנה לתוכן:

תלמידי תיכון כפר הנוער "סילבר" במועצה האזורית חוף אשקלון נרתמו לטובת קמפיין "אנחנו זוכרים" של הקונגרס היהודי העולמי, ואתמול (ג') יצרו בגופם את הכיתוב "WE REMEMBER" בקמפוס בית הספר.

 

כ-300 התלמידים התרכזו בדשא המרכזי ויצרו את הכיתוב כחלק מהקמפיין שנועד להעלות מודעות של בני נוער בעולם לגבי השואה, לקראת יום השואה הבינלאומי שיחול ביום שישי. תמונתם תופץ בקרב כל בתי הספר ברשת World Ort אליו משתייך כפר הנוער.

 מנכ"ל כפר הנוער "סילבר", חבר הכנסת לשעבר שמעון סולומון, אמר: "עם אשר אינו יודע את עברו עתידו לוט בערפל, ועל כן אנו רואים חשיבות עצומה בשילוב התלמידים באופן פעיל בשימור זיכרון השואה ובפעילויות חינוך נוספות רבות לאהבת הארץ, סובלנות, מעורבות בקהילה ועוד".

ד"ר בני פישר, מנהל המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער אמר: "זו תמונת הניצחון שלנו כעם. בכפרי הנוער, שהוקמו לפני עשרות שנים במטרה לקלוט ילדים פליטי שואה, מתחנכים עד היום עשרות אלפי תלמידים המזכירים לעולם את חרפת השואה אבל גם את תפארת התקומה".

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון: " לזכור ולעולם לא לשכוח. הנוער שלנו ממשיך להעביר את המסר החשוב הזה ועלינו להמשיך ולדאוג שיהדהד בעולם כולו. " 

 

צילום רחפן: זוריק לטינגר

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה