"הדבר הכי גדול בעולם זה לעשות טוב למישהו!"

קוראים לי תמר, אני בת 18 והשנה בחרתי "לעצור" את חיי ולדחות מעט את גיוסי לצבא במטרה לעשות שנת שירות - שנה של התנדבות בקהילה. את השנה הזו אני מעבירה בבית הילדים נווה חנה בקריית גת, מקום קסום שמכיל ודואג ל-120 ילדים ובני נוער שלא יכלו לגדול בבתיהם מסיבות רווחה. 
 במסגרת שנת השירות, אני מובילה בין היתר קבוצה בשם סח"י - סיירת חסד ייחודית, של נערים ונערות שיוצאים באופן קבוע כל שבוע לחלק מנות מזון למשפחות נזקקות באיזור הדרום. החלוקה מתבצעת בסתר בשעות הלילה, והקסום מכל הוא שכל הילדים המחלקים לקחו על עצמם את ההבטחה לתרום ולתת ככל שביכולתם לאחרים. הפעילות בסח"י מחזקת את תחושת המסוגלות של הילדים וכן גורמת להם להרגיש משמעותיים ושייכים לחברה כגורם תורם, ולא בשוליים.
בכל שנה, פסח הוא תקופת שיא של חלוקות מזון לכ-120 משפחות (6000 נפשות!), וכל הילדים נושאים את עיניהם בציפייה לקראת חלוקת הענק הזו. לצורך החלוקה אנו בתקופת גיוס תרומות. ניתן לתרום מוצרי מזון או לחלופין תרומות כספיות.
 לכל עזרה שלכם, אפילו ה"קטנה" ביותר, יהיה ערך כפול: גם התמיכה בפועל במשפחות נזקקות, וגם לאפשר לילדים בפנימייה לחוות ולחוש "הצלחה".
רשימת המוצרים מצורפת בתמונה.
טלפון ליצירת קשר: תמר - 0525772559
עמרי-  0542526169

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו