לרשותכם מבחר וילות ל 20 אנשים באתר וילה VIP – הזמינו וילה לפי כמות אנשים ברורה ומדויקת!

זה רק במקרה ואתם עדיין לא מכירים את האפשרות של מסיבה בוילה. כי נכון שצימרים קשה יהיה לכם למצוא למסיבה כזו ובית מלון גם ירד מן הסתם מהפרק בגלל סיבות אחרות שיפגמו בטעם המשפחתי והאינטימי של המסיבה שלכם, ומה שבאמת נשאר לכם זו הוילה.

מה יש בוילה שהיא מתאימה למסיבה עבור מספר אורחים גבוה בקשת גילאים?

  • הוילה מתאימה לאירוח של מספר משפחות בו זמנית כאשר הוילה מרווחת מספיק כדי לערוך את המסיבה ואת חגיגות הזהב בסלון של הוילה או לחילופין על שפת הבריכה, ומלבד זאת היא כוללת גם את חדרי השינה שנמצאים במקום עם אפשרות של חדרים פרטיים לכל זוג כאשר הילדים מקבלים גם הם חדרים משלהם. אם הייתם בוחרים לחגוג בבית מלון ספק אם הילדים היו מסכימים להיות בחדר נפרד לגמרי מההורים. בוילה הם נמצאים באותו מתחם קרוב לחדר של ההורים, כמעט כמו בבית.
  • הוילה מתאימה לקבוצה שרוצה ליהנות מהרבה אקשן בשעות שמתאימות לה מבלי להיות כפופים לשעות מנוחה כפי שקורה בדרך כלל בבית מלון. בוילה תוכלו לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה מבלי שהדבר יפריע לאנשים אחרים שרוצים לישון כי המקום כולו נמצא רק לשירותכם ואתם יכולים להתנהל על פי השעון הפרטי שלכם.

מה עליכם להביא אתכם לוילה?

תכננתם, התארגנתם, אתם סגורים על תאריך למסיבה, אתם מאורגנים עם חופש מהעבודה, ואתם מתחילים להכניס את ההתארגנות להילוך גבוה.

מה יהיה עליכם להביא אתכם?

  • ביגוד מתאים ונוח. בחופשה עדיף ללבוש בגדים נוחים ונעימים. את החליפות המחויטות ואת העניבות תשאירו בבית.
  • תעסוקה לילדים – המבוגרים רוצים גם לנוח בחופשה, מוצר שהילדים הבה פחות זקוקים לכך ואפשר לומר שהם אפילו מתעבים את השלאף שטונדה... הצטיידו במשחקים שאהובים עליהם. חוברות יצירה, כלי כתיבה וכו'
  • אוכל – אל תשכחו שאת האוכל לוילה אתם צריכים להביא. החליטו מה יהיה התפריט והצטיידו בחומרי הגלם המתאימים. את הבישול אתם יכולים להשאיר לוילה. תוכלו להכין את האוכל המפנק והמתאים למסיבה במטבח המאובזר שבמתחם של הוילה. תוכלו לחילופין להזמין אוכל מוכן מקייטרינג, דבר שיחסוך לכם את הבישול ויהפוך את החופשה למולמת.
  • תכנית – דאגו לתכנית למסיבה כדי שיהיה איזה שהוא ערך מלבד אוכל ובילוי.
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו