לפי ממצאי החקירה הנערה, הכירה את אחד החשודים לפני וקבעה להיפגש עימו בליל שישי, כאשר הגיעה הגיעה לביתו לאחר שקבעו מראש .לאחר שהגיעה פגשה בביתו עוד שני חברים של הבחור, לפי החשד, הם אנסו אותה באכזריות בזה אחר זה במשך שעות ארוכות, בלילה שבין שישי לשבת.

הנערה הוחזקה בדירה במשך שעות ולאחר ששחררו אותה היא פנתה  והתלוננה על האונס הקבוצתי , ובכך החלו במשטרה בחקירה. 

שלשום נעצר המכר של הקורבן תושב הרצליה כבן 22 , ואתמול  במהלך החג  נעצרו שני החשודים האחרים באונס הקבוצתי. המכר של הבחורה התגורר גם הוא בעבר בישוב בדרום, הובא אמש להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב. מעצרו הוארך ביומיים והוטל צו איסור פרסום על שמו. השניים האחרים  חבריו בני 20, תושבי המושבים בדרום  הובאו היום להארכת מעצר.

לשלושת החשודים מיוחסות עבירות של בעילה על ידי קבוצת אנשים ומעשי סדום. החשודים מתעקשים שיחסי המין היו בהסכמה, ולטענתם הודעות וואטסאפ קוליות ששלחה המתלוננת לאחד מהם לאחר אותו לילה מחזקות גרסה זאת.

עו"ד אייל שמחוני, שמייצג את החשוד שמעצרו הוארך מטעם הסניגוריה הציבורית, אמר כי "הצעיר שיתף פעולה באופן מלא עם החוקרים ומסר גרסה מפורטת להשתלשלות האירועים. כבר בשלב זה אין חולק שהמפגשים עם הצעירה היו בהסכמה. לטענתו של הצעיר כל היחסים איתה היו בהסכמתה המלאה".

 השופטת כוחן-עומר התייחסה לטענה שזהו היה יחסים בהסכמה : "אני מתקשה לקבל גרסה זאת שכן קשה להעלות על הדעת שנערה בת 17 תסכים לקיים יחסי מין עם שלושה בחורים, ששניים מהם היא איננה מכירה ואחד מהם היא הכירה יום קודם. למרות ההסתייגות אי אפשר להתעלם מגרסת החשודים... ישנו בתיק מזכר שהמעשים בוצעו בניגוד לרצונה. כמו כן התקבל ממצא רפואי שיכול לחזק את גרסת המתלוננת".

סנגורושל אחד החשודים, עו"ד דן באומן, אמר: "מרשי חייל ללא עבר פלילי. הנערה חזרה לביתה ב-10:00 בבוקר, ומטבע הדברים כשנערה בת 17 חוזרת הביתה מאוחר זה מעורר דאגה בקרב משפחתה. ידוע לי שמ-6:00 בבוקר אימא שלה חיפשה אותה באינטנסיביות. אני שומע שהיא פברקה סיפור שהיא נמצאת עם ידיד ושלחה לאימא שלה תמונות של מקום אחר, מחוף הים. רואים שיש לה תקשורת חופשית עם בני משפחתה. אין מצב של כליאה, היא יכלה גם להזעיק עזרה. היא משקרת לבני משפחתה. בסופו של בילוי עמדו לנערה שתי אפשרויות: או להגיד שהמעשים נעשו מרצון או להגיד המעשים נעשו ללא הסכמה, מה עוד שאת התלונה הגיש צד שלישי ולא הנערה בעצמה".

 

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו