בהיעדר פיקוח אין זה מפתיע שענף ההובלות הישראלי נחשב לתחום די פרוץ. כתוצאה מכך לצד חברות אמינות ומקצועיות פועלות גם חברות אמינות קצת פחות, בלשון המעטה.

על כן אין זה נדיר להיתקל במקרים בהם הצעות מחיר ראשוניות לא יעמדו איתנות במבחן המציאות, המובילים אינם עומדים בזמנים אליהם התחייבו והשירות הניתן אינו סביר.

עבור הלקוחות אשר בוודאי מתמודדים עם אחד הימים המלחיצים ביותר בחייהם, אין הרבה מה לעשות כשהם נתקלים במקרים כאלו ואחרים מלבד לקחת נשימה עמוקה ולהיכנע לגחמות השונות, מוגזמות ככל שיהיו, של צוות המובילים. האומנם? את הנושא הזה בדיוק אתר GetMoving מנסה למנוע ולהסדיר.

כאן תפתחו מכרז להובלות באזור הדרום

 

הרשו לנו לעשות לכם קצת סדר בדברים

קודם כל אל תצאו מנקודת הנחה שאם אתם גרים באזור הדרום עליכם להסתפק במה שיש ולהבליג. אתר GetMoving שואף להוכיח שלא כך חייבים להיות פני הדברים. גם אנשים שמתגוררים בחלקת הארץ הדרומית יכולים ליהנות משירותי הובלות אמינים, מקצועיים וזולים. לשם כך בדיוק האתר הוקם.

אם אינכם יודעים במה מדובר הרי שהגיע הזמן להיכרות. GetMoving מעמיד לרשותכם שירות חדשני אשר משנה את כללי המשחק בענף ההובלות ומאפשר לכם לקחת את השליטה לידיים ולבחור בחברת ההובלות באופן יותר מושכל וחכם. השיטה עליה פועל האתר מבוססת על מכרז בין חברות הובלה שונות אשר כולן כאחת מחויבות לספק שירות אדיב, לעמוד בזמנים ולספק הצעת מחיר עדכנית אשר לא נתונה לשינויים, זאת בהתבסס על מידע שאתם מזינים בשדות החיפוש.

כיצד זה עובד?

אם עד כה אתם הייתם אלו שצריכים לבצע סקר שוק, לקבל המלצות ולעשות טלפונים לחברות שונות מבלי שנחשפתם לכל ההיצע העומד לרשותכם, כיום ישנו אתר שעושה זאת עבורכם.

GetMoving ייבחן כ-200 חברות הובלה ובכמה דקות יעשה עבורכם חקר שוק מקיף המסתמך על השוואות מחירים, חוות דעת ודירוגים של לקוחות קודמים. השירות ניתן ללא עלות והתשלום עבור ההובלה מועבר ישירות לחברה ללא דמי תיווך.

מדובר בפתרון חדשני מחד אך מאידך פשוט ונוח ליישום, בעזרתו אתם חוסכים מעצמכם את כאב הראש הכרוך בחיפושים ונמנעים מאי נעימויות או מעוגמת נפש העלולה להיגרם מבחירה בחברה לא אמינה או לא מקצועית.

מעוניינים להיעזר בשירותי האתר. מה עלינו לעשות?

מלבד הרצון להפוך את יום המעבר לכמה שיותר פשוט וקל עבורכם, מערכת GetMoving החכמה הנה נוחה לשימוש, מאוד ידידותית וכוללת שלושה שלבים פשוטים:

  • הזנת הפרטים שלכם ותאריך ההובלה הרצוי
  • הזנת רשימה של הציוד אותו רוצים להעביר והיקף השירותים הנחוצים
  • הזנת מספר טלפון וכתובת מייל לקבלת קוד אימות

לאחר ביצוע שלושת השלבים הנ"ל תוכלו לקבל הצעות מחיר ממובילים מקצועיים כאשר כל שנותר הוא לבחור במוביל המשתלם ביותר לצרכים שלכם. המכרז מתבצע אונליין ולכן מבטיח שקיפות מרבית ויכול אף להוביל לחיסכון של עד 30% בעלות, פרט שגם הוא לא פחות חשוב.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו