בית הספר האזורי מרחבים מצטיין משרד החינוך בהישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים

$(function(){setImageBanner('87d93f75-32d1-4ba0-b99e-a4d996a48448','/dyncontent/2024/1/28/f34525b5-f376-48c6-be90-d4e13cfb7b8e.jpg',17405,'אסותא אייטם כתבה ',525,78,false,26435,'Image','');})
להאזנה לתוכן:

משרד החינוך מפרסם היום, (ד') את רשימת 313 מוסדות החינוך של החטיבה העליונה, אשר הצטיינו בשנת הלימודים תשפ"א בתחום הערכי, החברתי והלימודי.

ברשימת הזוכים, 56 בתי ספר אזוריים וכפרי נוער של המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער, ובהם בית הספר האזורי מרחבים בניהולה של רחל סיני שבמועצה אזורית מרחבים.

מרחבים

רחל סיני, מנהלת בית הספר האזורי מרחבים, אמרה כי " ישנם ללא ספק רגעי נחת. בראש וראשונה חיוכם של תלמידים והתובנה העמוקה שאנחנו מצליחים להניעם למקום שאליו הם שואפים להגיע ולמצות את עצמם. הערכה רבה לצוות החינוכי של תיכון מרחבים. אני גאה בכם צוותי החינוך שלי, בהישג המרשים, ואני גאה בתלמידים ובבוגרים שלי".

-

לאור הישגיהם, עובדי ההוראה בבית הספר האזורי מרחבים יתוגמלו בסכום של 8443 ₪, וזאת בהתאם לסיכום שעוגן בין משרד החינוך לבין ארגון המורים ומשרד האוצר, במסגרת הרפורמה "עוז לתמורה".

בחירתם של בתי הספר הזוכים התקבלה על סמך שקלול של שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים, ובהם: מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות והצטיינות במבחני הבגרות, וכן בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו מוסדות החינוך בהשוואה לשנים קודמות.

-

שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא-ביטון: "מערכת החינוך התברכה באנשי חינוך, מנהלים ומורים, שמובילים את תלמידי ישראל ומצעידים אותם להישגים מרשימים בכל תחומי החיים. תלמידים ותלמידות אלו הם דור העתיד של מדינת ישראל. אנשי החינוך הזוכים מבססים את תחושת השייכות של התלמידים לקהילה, נוטעים בהם ערכים ומעניקים להם כלים משמעותיים לחיים. אני מברכת אותם על עשייתם החינוכית, שיש לה השפעה עצומה על כלל החברה הישראלית ועל עתיד מדינת ישראל".

-

מנכ"ל משרד החינוך, תא"ל במיל' יגאל סלוביק: "המנהלים והמורים הזוכים בפרס מייצגים את כל צבעי הקשת של החברה הישראלית, על כל גווניה. אני מברך אותם על זכייתם בפרס כהוקרה על הישגיהם המרשימים, הראויים לכל הערכה. אני מאחל להם שיעמידו עוד שורה של אנשי חינוך מובילים שילכו בעקבותיהם, ויצמיחו דור של תלמידים שיצעידו אותנו לקדמת הבמה.

-

אילנה נולמן, מנהלת המנהל לחינוך התיישבותי: "בבסיס המצוינות והאיכות של תהליכי החינוך ניצב המוסד החינוכי הרואה חשיבות בטיפוח והצמחה של צוות ותלמידים גם יחד. ההנהלה והצוות החינוכי בבית הספר האזורי מרחבים הצליחו לחולל שינוי ולהוביל צמיחה, יצירתיות ומצוינות, שהביאו אותם להיבחר כבית ספר מצטיין".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה