גאווה מקומית : כנרת אזולאי זכתה בתואר מורת המאה של החינוך הממלכתי דתישבוע פורימי מלא שמחה מתחיל ואיתו גם גאווה גדולה - כנרת אזולאי תושבת בני ראם ואם לשמונה זכתה בתואר מורת המאה של החמ''ד

כנרת אזולאי

את הכנס בוחרים בחמ"ד כבר כמה שנים לעשות אצלנו ובכל שנה אנו מתבשרים על איש חינוך מהמועצה שזוכה בתואר המכובד. הסיבות שזיכו את כנרת בתואר הן בין היתר הקשרים האישיים שהיא יוצרת עם התלמידים, יכולתה לאתר חוזקות ולפתח קבוצות מיקוד המותאמות ליכולתיהם הלימודיות.

כמו כן, כנרת מפתחת דרכי הוראה ולמידה מותאמות ומטפחת בתלמידיה נכונות לעמל ושאיפה להישגים לימודיים. לעשיה הזאת מצטרפת גם עשייה ערכית לטיפוח זהות ציונית דתית וערכי אהבת התורה והארץ.

כנרת פיתחה תוכנית יחודית להכנת בנות העדה האתיופית לקבלת עול מצוות, מתכננת ומפיקה מסיבה לבנות המצווה לפי הצורך. כמורה למחשב פיתחה תכנית לקידום ידע דיגיטלי יישומי, היא מקיימת שיח פרטני וקבוצתי לליווי תלמידים בהיבטים רגשיים וחברתיים ומקנה ערכי הכלה, השתלבות, כבוד לאחר וסבלנות.

עם יוזמותיה נמנים גם עיתון דיגיטלי להפצת נושאי הלמידה, שת"ף עם תלמידות אולפנת חמ"ד בהר"ן ,שותפות בפיתוח "המרכז לחדשנות בחינוך" ועוד... והיא הדוגמא לקידום הנושא השנתי ערבות הדדית..ומעבר לזה, מי שמכיר את כנרת יודע שאת כל הפעילות הענפה הזאת היא עושה בשליחות רבה תוך התמודדות עם גידול משפחה מרובת ילדים ביניהם שתי בנות עם שיתוק מוחין.

אלי אסקוזידו ראש המועצה: "כנרת, אין לי מילים לבטא את ההערצה הרבה שאנו חשים כלפייך. הרצון לקדם,לפתח ולתת מעצמך לתלמידייך הוא נדיר ומעצים. יישר כוח על כל העשייה והמשך פעילות ענפה"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה