דרור שור ראש המועצה היוצא של באר טוביה :"מאוכזב מהתוצאות , אך מקבל את החלטת תושבי המועצה"ראש המועצה שנאלץ לפנות את מקומו , לאחר שהפסיד בבחירות המקומיות לראשות המועצה , לאחר שכיהן שלוש קדנציות, פרסם לכבוד השבת פוסט מרגש בדף הפייסבוק הפרטי שלו

דרור שור

בדף הפרטי שלו  בפייסבוק כתב:

"פעילות ופעילים, תומכות ותומכים יקרים.

אני רוצה להודות לכן ולכם מקרב לב על ההתגייסות, ההשקעה, המחוייבות והתמיכה הבלתי מתפשרת במועמדותי לראשות המועצה. אני כמובן מאוכזב מאוד מהתוצאות, אך מקבל את החלטת תושבי המועצה.

בהסתכלות לאחור, אני גאה מאוד בהישגי המועצה בתקופת כהונתי. קיבלתי לידי לפני 15 שנה מועצה שנמצאת בחובות והתחייבויות כבדים, והפכתי אותה - בסיועם של כל תושבי המועצה - לאחת המועצות המובילות בישראל, המשקיעה בתושבים ובתלמידים כפול מהממוצע הארצי.

את כל אלה עשיתי ביושרה מוחלטת, בשקיפות וגם--לטוב ולרע--בישירות. תמיכתכם מחממת את ליבי. לא אשכח אותה. אני מאחל לכל תושבי המועצה, המשך שגשוג והצלחה. שבת שלום."

דרור שור כיהן כראש המועצה האזורית משנת 2004, נולד במושב בצרון למשפחת חקלאים, למד בתיכון באר טוביה. דרור נשוי ואב לשלושה.

כראש המועצה הקדיש את עיקר מאמציו להגדלת מקורות ההכנסה של המועצה. הצלחתו להגדיל את ההכנסות בלמעלה מ 100,000,000 ש"ח לשנה (לעומת תקציב 2003), אפשרה למועצה לבצע בכל שנה השקעות חסרות תקדים, על בסיס מדיניות המאושרת כל שנה במליאת המועצה. מדיניות זו הביאה לכך כי כיום מצליחה המועצה האזורית באר טוביה לספק לתושביה את איכות החיים הטובה ביותר, בכל בתחומים שבאחריותה וסמכותה.

נאחל לו הצלחה בהמשך דרכו.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה