המועצה האזורית חוף אשקלון הקימה קבוצת מיקוד לבחירת שם חדש למועצה

$(function(){setImageBanner('793ce2fd-1fa9-4edd-b3a0-fd171fa7cca0','/dyncontent/2024/1/28/f34525b5-f376-48c6-be90-d4e13cfb7b8e.jpg',17405,'אסותא אייטם כתבה ',525,78,false,26435,'Image','');})
להאזנה לתוכן:

המועצה האזורית חוף אשקלון החליטה לפני כחודשיים על שינוי שם המועצה שינוי שמה וסמלה. הצעד הראשון של התהליך אשר זכה לשם "לשם שינוי - עתיד משותף עם שם חדש", היה הקמת ועדת היגוי המורכבת מתושבים מרחבי יישובי המועצה, ועדה אשר תלווה מקרוב את כל התהליך אשר שותפים לתהליך בני נוער, צעירים (18-35), תושבי הגיל שלישי ותיירנים

קבוצות בני הנוער והגיל השלישי  קיימו פגישות, כל אחת בנפרד אשר במהלכן התבקשו המשתתפים לערוך סיעור מוחות ולהציף את המאפיינים הבולטים במועצה ואת הערכים שמייחדים אותה משאר הרשויות.

-

"אנחנו נמצאים בשלב החשוב ביותר במסע המשותף שלנו", אמר ראש המועצה, איתמר רביבו שמוביל את התהליך, "שלב שיתוף הציבור הוא השלב שיבסס את התשתית עליה נבנה את כל התהליך, ובהמשך גם את שמה וסמלה החדשים של המועצה". התוצרים אשר עולים על ידי המשתתפים במהלך הפגישות נאספים על ידי צוות התהליך ומזוקקים אל תוך מאגר רעיונות, דגשים, מאפיינים וערכים שנאספו מקרב התושבים.

דוברות חוף אשקלון

במקביל, הפיצה המועצה במהלך החודש האחרון שאלון ציבורי שתפקידו לרכז ולבחון את ייחודה של המועצה, יתרונותיה וקווי היסוד שיש להישען עליהם במסגרת התהליך.

"המועצה שלנו היא מועצה מיוחדת שמאגדת מרקם אנושי מגוון ואיכותי, אתרי מורשת והיסטוריה ארוכי שנים ונופים מיוחדים שמשקפים את נופייה של ארץ ישראל", אמר רביבו, "מטרת התהליך שאנחנו עוברים היא שיקוף של ערכים ומאפיינים אלו בזהותה של המועצה".

במהלך השבוע הקרוב ייפגשו שתי קבוצות מיקוד נוספות - קבוצת הצעירים וקבוצת התיירנים ולאחר מכן יתקיימו פגישות פתוחות עם התושבים על ידי נציגי היישובים השונים אשר מרכיבים את וועדת ההיגוי. 

דוברות חוף אשקלון

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה