חגי קול נבחר לתפקיד מהנדס המועצה האזורית באר טוביה ומהנדס הוועדה המקומית לתכנון ובניההמועצה האזורית באר טוביה בחרה בחגי קול לתפקיד מהנדס הרשות ומהנדס הוועדה המקומית לתכנון ובניה. קול (47) הוא בעל ניסיון רב בהנדסה ובניהול. בעברו כיהן כמהנדס ברשות המקומית קריית שמונה ובאזור.

חגי קול באדיבות מועצה אזורית באר טוביה

 הוא שימש כמהנדס הראשי של המחלקה למבנים מסוכנים בעיריית ירושלים, ומילא תפקידים נוספים בתחום ההנדסה, עליהם זכה לשבחים על עבודתו המקצועית. קול גר בירושלים, נשוי עם שני ילדים, בעל תואר ראשון בהנדסת מבנים ותואר שני בהנדסת בטיחות. בחירתו הייתה פה אחד בוועדת הבחינה לתפקיד מהנדס הרשות.

תנאי העסקתו יובאו לאישור המליאה הקרובה. במהלך עבודתו כמהנדס ברשות המקומית קריית שמונה, חשף קול מעשי שחיתויות חמורים בעירייה וניסה למנוע אותם. הוא קיבל צו הגנה לחושפי שחיתויות ממבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, השופט (בדימוס) יוסף חיים שפירא, לאחר שזה אימת את דברי קול, כי העירייה פעלה לפגוע בו ולהביא לסיום העסקתו, לאחר שחשף את מעשי השחיתות ברשות.

עיריית קריית שמונה אולצה לשלם לקול סכום פיצויים בסך 700,000 ₪.

קובי אביבי, ראש המועצה האזורית באר טוביה, הודה למהנדס הרשות היוצא אינג' איסקו יצחק משה ואיחל הצלחה לחגי קול: "חגי הוא מהנדס ישר ומקצועי, שפועל בהתאם לאינטרס הציבורי ולטוהר המידות, ואני משוכנע כי ניסיונו רב השנים וכישוריו יסייעו לו להתמודד עם האתגרים החשובים בתחום התכנון והבנייה המצפים לנו בשנים הקרובות".

חגי קול: "אני מודה על האמון והבחירה בי לתפקיד מהנדס הרשות. אעשה כמיטב יכולתי יחד עם ראש המועצה והצוות המקצועי כדי לעמוד באתגרים הניצבים בפניי, ולפעול למען פיתוח המועצה האזורית באר טוביה וקידומה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה