מבצע חיסונים לתושבי מועצה האזורית באר טוביההמועצה האזורית באר טוביה תקיים היום לראשונה מבצע חיסונים מפני קורונה לבני הגיל השלישי. ראש המועצה קובי אביבי: "אני שמח שפיקוד העורף ומשרד הבריאות ראו עין בעין את הצורך  של המועצה להציב בה עמדות לחיסון מפני הקורונה"

"שומרים על באר טוביה ירוקה: המועצה האזורית באר טוביה תקיים היום, יום חמישי, 7.1.2020, יום התחסנות מיוחד מפני קורונה במועדון הוותיקים בנאות אחווה שבמושב אחווה. מאז החל מבצע החיסונים, נאלצו תושבי המועצה להרחיק לערים אחרות, כמו רחובות, אשדוד וראשון לציון על מנת לקבל את מנת החיסון הראשונה. המועצה אף העמידה לרשותם של תושבים שירות הסעה פרטי, בהתנדבות, על מנת להביאם אל היעד ולהחזירם לביתם. ראש המועצה, קובי אביבי, שהתחסן אף הוא בעיר אחרת, באשדוד, ראה צורך בסיסי להביא את מערך החיסונים גם אל שטחה המוניציפלי של המועצה.

דוברות באר טוביה

בעקבות כך, ראש המועצה פנה לאחרונה אל מפקד מחוז דרום בפיקוד העורף, אל"מ שגיא ברוך ודרש לסייע בהבאת עמדות חיסונים למועצה. ההחלטה על כך התקבלה בימים האחרונים ותושבי המועצה, בני 60 ומעלה, נדרשו למלא פרטים אישיים בטופס מקוון על מנת להירשם לשעה המיועדת שבו יוכלו להגיע ולקבל את החיסון.

ראש המועצה האזורית באר טוביה, קובי אביבי: "אני שמח שפיקוד העורף ומשרד הבריאות ראו עין בעין את הצורך של המועצה להציב בה עמדות לחיסון מפני הקורונה. אני מודה לפיקוד העורף, למשרד הבריאות, לצוותי מד"א ולעובדי המועצה על ההתגייסות לטובת קיומו של יום החיסונים. רגע לפני הסגר השלישי, אנו ממשיכים במאמצים להורדת התחלואה והקפדה על כל הכללים. אני מאחל בריאות טובה לכולם".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה