מליאה חדשה במועצה אזורית יואב לשנת 2018

$(function(){setImageBanner('73a5db42-dd48-43d1-9274-90f980f99651','/dyncontent/2024/3/21/79c4fc7d-daf2-4d30-9381-e64313eaf03f.gif',17653,'די אוון אייטם כתבה ',525,78,false,26435,'Image','');})
להאזנה לתוכן:

אחרי חמש שנים יצאה לדרך המליאה חדשה במועצה אזורית יואב, המורכבת מחברים ותיקים וחדשים כאחד, ראש המועצה ברכה: "נמשיך כקהילה ובשיתוף פעולה לקדם את המועצה קדימה!"

דוברות המועצה

מועצה אזורית יואב קיימה הערב (ג') ישיבת מליאה בה הוכרזו בעלי התפקידים החדשים ברחבי המועצה. במהלך הישיבה החגיגית הציגה ראש המועצה, ד"ר מטי צרפתי הרכבי, את חברי המליאה הנכנסים וכן הזכירה את חברי המליאה היוצאים מהם נפרדו במועצה במליאה הקודמת שהתקיימה בחודש אוקטובר. המליאה החדשה מורכבת מנציגים מרוב היישובים פרט ליישובים אל-עזי וקדמה שלא בחרו נציג מטעמם.

במהלך הישיבה הצהירו כל החברים אמונים למדינה ולשירות הציבורי במועצה. בין החברים ניתן למצוא חברים ותיקים שממשיכים במרץ כחברי מליאה כמו מאשקה ליטבק מנגבה לצד חברי מליאה חדשים כמו שני עזריה מרבדים.

עופר סלע משדה יואב ימשיך בתפקידו בהתנדבות, סגן ראש המועצה וממלא מקומה.

במהלך הדיון הציגה ראש המועצה, את כלל חברי המליאה, מנהלי המחלקות ואת היועץ המשפטי של המועצה. כמו כן הוצגו במליאה הרכבי ועדות החובה והרשות במועצה ואת התכניות הבולטות שנעשו במועצה בשנים האחרונות, זאת בנוסף לתכניות המקודמות בימים אלה בהם Y פארק – מרכז העסקים יואב ותכנית המתאר הכוללנית שנמצאים בתהליכים מתקדמים.

 

את המליאה סיכמו החברים בצילום משותף ודברי הברכה של ראש המועצה: "מועצה אזורית יואב הינה מועצה שגדלה ומתפתחת מידי יום, זאת לצד שינויים וגידול דמוגרפי מבורך. אני שמחה לראות איך כקהילה אנו ממשיכים לתמוך זה בזו ולשלב ידיים למען התפתחותה של המועצה ולמען תושביה, אני מאחלת לכולנו המשך עבודה פורייה, בכוחות מחודשים עם שיתוף פעולה למען עתידה של המועצה!"

רשימת חברי המליאה:

מטי צרפתי הרכבי

מועצה

אמיר סנדר

בית גוברין

גלית ברקת

בית ניר

קידר פינגולד

בית ניר

בתיה דנציגר

גלאון

טלי מלעי

גלאון

אתי לוי

גת

אסי בירן

גת

נחמיה עזרא

ורדון

איציק קמה

כפר הרי"ף

לילך פרנקל בן-יקר

כפר הרי"ף

דרור אבודרם

כפר מנחם

לירון שקד

כפר מנחם

טלי מגידיש

כפר מנחם

משה לב רן

נגבה

מאשקה ליטבק

נגבה

גנית רוזנפלדר

נחלה

יעקב בן סימון

נחלה

יפעת סגל רוזנבוים

סגולה

ירון נתנאל

סגולה

נדב כהן

רבדים

שני עזריה

רבדים

עופר סלע

שדה יואב

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה