משרד הכלכלה יעביר כ-100,000 ש"ח לחיזוק העסקים באזור בני שמעוןמשרד הכלכלה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, הודיע לאיציק דנינו, ראש עיריית אופקים, ולניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון, כי יעביר סיוע כלכלי לטובת פעילויות לקידום העסקים באזור . סיוע כספי זה מצטרף לשורה של הקצאות לטובת הפיתוח הכלכלי של האזור.

צילום: shutterstock

במסגרת תכנית הפורומים העסקיים, הפועלת בשיתוף הרשויות המקומיות, יעביר משרד הכלכלה לעיריית אופקים ולמועצה האזורית בני שמעון סיוע של כ-100,000₪ לטובת הקמת פורומים לעסקים באזור. הפרויקט להקמת פורומים פותח על מנת לפעול להגדלת ההזדמנויות העסקיות באזור, לסייע לעסקים בניהול עסק, לקדם שיתופי פעולה ולעודד את הרכש המקומי. הפורומים שיפתחו מתווספים למגוון של פורומים שכבר נפתחו וקידמו את העסקים באשדוד, אשקלון, שדרות, קריית גת, אילת, המועצה האזורית יואב ועוד

במסגרת הסיוע, יקים מעוף סניף באר שבע פורומים מקצועיים לעסקים בשיתוף העירייה והמועצה האזורית, במטרה לעודד כלכלה מקומית מקיימת ולחזק את פעילות הרשויות המקומיות מול העסקים הפועלים בשטחן. באמצעות הפורומים, והמפגש הבלתי אמצעי של נציגי הרשות המקומית עם בעלי העסקים, יוכלו הרשויות המקומיות לקבל החלטות מוניציפאליות שישפרו גם את המגזר העסקי.

אפי מחלב, מנהל מעוף מרחב דרום: "הפורומים שיפתחו באופקים והמועצה אזורית בני שמעון הם צעד חשוב לפיתוח וקידום העסקים באזור. הפורמים הם ערוץ דיאלוג חשוב לרשות המקומית מול העסקים הפועלים בשטחה. מדובר במפגש שמחזק את הקשר ביניהם ומביא להתייעלות של הצדדים ויוזמות חדשות לטובת העסקים ולטובת הרשות המקומית. 

לביא קייט, מנהל מעוף סניף באר שבע: "אני מברך את הנכונות של עיריית אופקים ושל המועצה אזורית בני שמעון לפיתוח וקידום העסקים באזור. במסגרת הפעילות המשותפת, נסייע לעסקים הקטנים והבינוניים ונביא לשגשוג כלכלי באזור"

איציק דנינו, ראש עיריית אופקים: ""העסקים הקטנים מהווים חלק נכבד בכלכלת ישראל ולנו, באופקים, חשובים אף יותר. אופקים עוברת תהליך גידול ופיתוח מואץ וזה מחייב את הרחבת העסקים הקיימים, ופיתוח עסקים חדשים. המשמעות לעסקים היא שסף הכניסה יצדיק פיתוח עסקים קיימים וחדשים, ופתיחה של סוג עסקים המחייב אוכלוסייה גדולה יותר. אנו עומלים כדי להחזיר את כח הקנייה לעיר ואת אמון הצרכנים שמעדיפים כיום לקנות מחוץ לאופקים".

ניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון: " "אני רואה בפעילות ובקשר עם מעוף דבר מבורך. החיבור בין מעוף למעוצה האיזורית בני שמעון הוא חלק מפעילות רחבה יותר, שבזכותה אנו יכולים לפעול במרץ רב להעצים את נושא היזמות ברחבי המועצה – הן את היזמות האישית והן את היזמות העסקית. אני שמח שאנו יכולים לעזור לתושבים להגשים את החלומות שלהם"

מעוף הינו מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, אשר פועל לייעל את מתן השירותים לעסקים במשק הישראלי, לחזק את פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים, לסייע להצלחתם ולעודד פיתוח וצמיחה במשק. סניפי מעוף פזורים ברחבי הארץ ומציעים מערך מקיף ומקצועי של שירותי ייעוץ, ליווי והדרכה ליזמים בתחילת הדרך ולעסקים קטנים ובינוניים.

במערך הדרום של מעוף, מלווים כיום 3,700 עסקים, המקבלים ליווי וייעוץ עסקי ושהצליחו למנף את העסק שלהם.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה