פיקוד העורף ורח"ל: ציון 88 למועצה האזורית חוף אשקלון בביקורת מוכנות לחירוםבהתאם לתכנית העבודה והכנה לחירום במועצה האזורית חוף אשקלון, התקיימה בשבועות האחרונים ביקורת מטעם פיקוד העורף ורשות חירום לאומית (רח"ל). מדובר בביקורת מקיפה ומעמיקה הבודקת אחת לשלוש שנים את מוכנות עובדי המועצה ומנהלי המכלולים בחירום לפרטי פרטים.

צילום יאיר הרוש

אמש התקיימה באולם הישיבות במועצה ישיבת הסיכום לביקורת, בנוכחות נציגי פקע"ר ורח"ל, עובדי מועצה שמנהלים מכלול בחירום ועם ראש המועצה איתמר רביבו. בישיבה זו נאמר כי המועצה קיבלה את הציון 88 בסיכום הביקורת.

בישיבה זו השתתפו אל"מ איתן סויסה (יקל"ר), מיטל מרציאנו -מנהלת מרחב לכיש ברח"ל, גיל שבתאי- נציג משרד החקלאות במחוז דרום, שני וולך נציגת משרד הרווחה, שלומי סולטן נציג משרד הרווחה פס"ח (פינוי, סעד חללים), טלי סטאריס- נציגת משרד החקלאות ונציגי רשות המים אבי דדון והילה לזר.

מפקד נפת לכיש- אל"מ (במיל') מרקו אזואלוס ציין כי הביקורת היא כלי להתייעל ולעמוד במשימה האמיתית- התמודדות עם אירוע חירום מתמשך והציון הכללי 88 אינו מובן מאליו והוסיף: "אני מאוד שמח שהגעתם לציון 96, כזה גבוה, במכלול מידע לציבור. אמרתי את זה לא אחת: מידע לציבור זה חיי אדם. צריך רק להנחות את התושבים בצורה מהירה וקצרה וכך יתנהגו בהתאם בזמן חירום".

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון- איתמר רביבו שיבח את עובדי המועצה שבמקביל לעבודתם, הם אחראיים למכלולים בחירום ונותנים גם מעצמם מעבר לשעות העבודה. "ישר כוח לכם, אני בטוח שאתם עושים עבודה טובה. לגבי מה שצריך, נשלים פערים ותודה לרח"ל ולפקע"ר על הליווי החשוב וגילוי המעורבות הרבה. שנדע עוד ימים טובים"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה