פעילות משותפת של תלמידי צפית ובית הספר הבדואי בלקיה במסגרת "מעגלי הובלה"

$(function(){setImageBanner('05df014c-4b8f-4ea5-828f-d068f5d98d16','/dyncontent/2024/1/28/f34525b5-f376-48c6-be90-d4e13cfb7b8e.jpg',17405,'אסותא אייטם כתבה ',525,78,false,26435,'Image','');})
להאזנה לתוכן:

במסגרת פרוייקט ״מעגלי הובלה״ בבית ספר צפית במועצה אזורית יואב, יצאו חניכי שכבת ט' ביום חמישי 2.2.2023 לפעילות משותפת ומעגל שיח עם תלמידים מחטיבת הביניים הבדואית בלקיה.
זו שנה שנייה לשיח ולמפגש אשר התפתח לחיבור וקשר מעמיק.

לאחר שיח והיכרות עם החברה הבדואית ותרבותה התקיימה פעילות משותפת עם תלמידי לקיה במשחקי ילדות של פעם, ובה יכלו החניכים להעמיק את ההיכרות ולחזק את השיח.

החניכים יצאו בהרגשה מרוממת ובהכרת תודה על האירוח, וזאת בנוסף לניפוץ דעות קדומות והסתכלות על החברה הבדואית במאפייניה היפים יחד עם היכרות באופן אישי עם חניכי לקיה.

באדיבות המועצה

פרויקט "מעגלי הובלה"  הפועל בצפית פותח במטרה לאפשר לכל חניך/ה להתעצם באמצעות תהליך חינוכי-חברתי שירחיב ויחזק את המנהיגות וההובלה בשכבה. את הפרויקט מוביל הצוות החינוכי בשיתוף מנחות/ים מומחיות/ים בתחומן/ם, והוא יעסוק במעגלי עשייה בתחומים מגוונים ושונים.

הפרוייקט נועד לפתח בקרב חניכות/י השכבה מנהיגות אישית, שמעוצבת על ידי מודעות לבחירות הערכיות שלנו ותחושת יכולת להשפיע. הוא נועד לאפשר לכל חניכה וחניך להוביל ולהשפיע בתחום בו היא/הוא בוחר/ת, לפתח כוחות יצירה עצמית ויכולת להביאם לידי ביטוי.

באדיבות המועצה

מעגלי ההובלה מציבים במרכז ערכים - למידת הערכים והמפגש שלהם עם המציאות דרך תחום העשייה של המעגל. השיח שייווצר עתיד להביא את משתתפי המעגל לבחירה בעשייה בתחומו לטובת השכבה, החט"ב, ביה"ס או סביבות אחרות.

תודה לחניכי ומורי צפית על קיום פרויקט כה חשוב, אשר מחבר בין חלקי החברה השונים, שובר מוסכמות ומסייע לקיום חברה מכילה וסובלנית יותר.

 

 

 תמונות באדיבות המועצה

 

 

 

                                                                                               

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה