פתיחה חגיגית לפורום עסקים מרחבים - במועצה האזורית מרחבים

$(function(){setImageBanner('2ffa5d6b-ebe8-464d-9efb-757bcdb9fd2c','/dyncontent/2024/1/28/f34525b5-f376-48c6-be90-d4e13cfb7b8e.jpg',17405,'אסותא אייטם כתבה ',525,78,false,26435,'Image','');})
להאזנה לתוכן:

משרד הכלכלה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ומערך מעוף מרחב דרום חגגו השבוע את פתיחת פורום עסקים מרחבים לקידום קהילת עסקים חזקה במועצה האזורית מרחבים בהובלתו של שי חג'ג', ראש המועצה ובשיתוף מעברים נגב מערבי.

צילום אשר נחמני

באירוע הפתיחה של פורום העסקים שנערך ביום חמישי  במבועים השתתפו עשרות עסקים מהאזור שנפגשו עם נציגי מעוף מרחב דרום, נציגים ממעברים נגב מערבי  ונציגים מהיחידה הכלכלית במוא"ז מרחבים. פורום עסקים מרחבים הוא חלק מסדרת פורומים עסקיים מטעם מעוף, שנועדו לקדם שיתופי פעולה ולחזק את העסקים באזור הנגב המערבי. במסגרת תכנית הפורומים העסקיים של משרד הכלכלה והתעשייה, הפועל בשיתוף המועצות האזוריות בנגב המערבי.  הפרויקט להקמת פורומים פותח על מנת לפעול להגדלת ההזדמנויות העסקיות באזור, לסייע לעסקים בניהול עסק, לקדם שיתופי פעולה ולעודד את הרכש המקומי.

לביא קייט, מנהל מעוף סניף באר שבע סיפר ליזמים ובעלי העסקים על מגוון האפשרויות העומדות בפניהם, ואילו כלים הם יכולים לקבל כדי להצמיח את העסקים שלהם בעתיד.

אילנה ברקת, מנכ"לית המועצה האזורית מרחבים שוחחה עם באי הפורום ודיברה על החשיבות הרבה של פורום המהווה את חוד החנית של העסקים במועצה, פורום אקטיבי, חושב ומניע.

 

שי חג׳ג׳, ראש מועצת מרחבים, בירך על הקמת פורום העסקים מרחבים. "העסקים במרחבים יכולים לסייע זה לזה ולהיעזר בניסיון ובקשרים של כל אחד מהעסקים" אומר חג'ג'. "המשותף בינינו רב בהרבה מן המפריד. יש כבר עכשיו תנופה מרשימה בהתפתחות עסקים באזור ואין לי ספק שהיא תתחזק ותתרחב תודות לפורום העסקים".

 

לביא קייט, מנהל סניף מעוף ב"ש והנגב המערבי אמר: "אני שמח על ההזדמנות להגיע למרחבים ולהוציא לפועל את שיתוף הפעולה בין מועצת מרחבים ומשרד הכלכלה, אני מקווה  שפורום העסקים ידע ליזום ולחלום רחוק ולרכוש כלים מקצועיים שיסייעו להם  להגשים את חלומותיהם".

אפי מחלב, מנהל מעוף מרחב דרום: "החשיבה במעוף מרחב דרום היא מרחבית ומקיפה. חשוב לנו להגיע למוקדים ואזורים שונים בדרום, ולהציג ליזמים ובעלי עסקים מה סל האפשרויות שלהם במסגרת הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים ומערך מעוף".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה