פתיחת גני הילדים במועצה האזורית באר טוביההמועצה האזורית באר טוביה פתחה הבוקר את גני הילדים לאחר חודש של סגר. ראש המועצה, קובי אביבי: "הצוותים החינוכיים קיבלו הבוקר את הילדים בשמחה ובזרועות פתוחות. לצד ההקלות בסגר, נמשיך להקפיד על ההנחיות במרחבי הלמידה בגנים" במועצה האזורית באר טוביה לומדים כ-1200 ילדים בגילאים 3-6 ב-51 גני ילדים

הבוקר, לאחר חודש של סגר על המשק ועל מערכת החינוך, כ-80% מהילדים שבו אל הגנים. מנהלת מחלקת החינוך במועצה, גב' דורון חנין ומנהלת מדור הגנים במועצה, גב' אביבה גרשון, דאגו לרענן את ההנחיות ל-51 הגננות ול-86 הסייעות, שעסקו בימים האחרונים בהכשרת הגנים, ניקיונם וסידורם לקראת קליטת הילדים.

דורון חנין אמרה: "הבוקר נפתחו גני הילדים במועצה והילדים התקבלו בשמחה על ידי צוותי הגנים. בשבוע שעבר הגננות והסייעות נערכו לקליטה מיטבית של הילדים. אנו מודים לגננות והסייעות על עבודתן הברוכה בתקופת הסגר ומאחלים לילדים ולצוותים חזרה קלה ובריאה לשגרה".

דוברות מ.א באר טוביה

ראש המועצה, קובי אביבי, סייר הבוקר בין גני הילדים, בירך את הגננות והסייעות ועמד מקרוב אחר תהליך החזרה המדורגת לשגרה החינוכית של ילדי הגנים. ראש המועצה הוסיף: "כל הצוותים החינוכיים קיבלו הבוקר את הילדים בזרועות פתוחות והילדים נכנסו אל הגנים בשמחה גדולה. לצד ההקלות בסגר, נמשיך להקפיד על ההנחיות לשמירה על בריאותם במרחבי הלמידה בגנים".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה