ראש המועצה האזורית ד"ר מטי צרפתי הרכבי בכנס 'נשים מזיזות ערים'ד"ר מטי צרפתי הרכבי, ראש המועצה האזורית יואב , השתתפה בפאנל 'נשים מזיזות ערים' שהתקיים באוניברסיטת תל אביב ובה לקחו חלק ראשות ערים חדשות וותיקות ודיברנו על האתגרים שלהם כנשים בתחום. מתי סיפרה: "במועצה אזורית יואב נשים רבות מעורבות בעשייה של היישובים, לכן מעולם זה לא היה חריג בנוף האזורי. גם כיום יש אחוז גבוה מאוד של נשים בתפקידי ניהול במועצה ובמליאה."

אתמול (רביעי) השתתפה ראש המועצה האזורית יואב, ד"ר מטי צרפתי הרכבי, בפאנל 'נשים מזיזות ערים' של עמותת כ"ן כוח נשים ו- WE POWER. לצידה לקחו חלק בפאנל ראשות רשויות חדשות וותיקות, שהציגו, כל אחת מנקודת המבט שלה, את האתגרים שלהן כנשים בתחום הציבורי.

ראש המועצה האזורית יואב סיפרה: " תחום העיסוק שלי טרום חיי הציבוריים, היה תחום שנחשב מאוד גברי. אולם תמיד השתלבתי בו, בתור אישה, בתור אימא, בתור רעייה. לא הרגשתי "פחות" בגלל שאני אישה ולא הרגשתי שעשו לי חיים קשים יותר או פחות בגלל היותי אישה."

צילום: עדי זלק וינר

כמו כן היא סיפרה על חוויתה האישית מהחיים הציבוריים והוסיפה כי "אין ספק שלנשים רבות מאתגר יותר להגיע לתפקידים ציבוריים, אני שמחה לראות שמעגל הנשים בראשות הרשויות השונות התרחב בבחירות האחרונות".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה