שבוע בריאות וספורט בבית הספר "האלה" לזכרו של יפתח רפפורט ז"לבשבוע שעבר נערך בבית הספר "האלה" במועצה האזורית יואב "שבוע בריאות וספורט" לזכרו של יפתח רפפורט ז״ל שנהרג בתאונת דרכים סמוך לפתח בית הספר בשנת 2014 והוא 8 בלבד.

אירוע ספורט לזכרו של יפתח רפפורט ז"ל

השבוע נפתח ב"בוקר מעיר"- פעילות בית ספרית באמפי, הליכת בוקר סובבת "האלה" ומשחק מחניים ידידותי של מורים מול תלמידים.

פינה מיוחדת הוקדשה לזכרו של יפתח ובה יכלו התלמידים והצוות להיחשף ולהכיר את יפתח ז״ל.

במהלך השבוע התקיימו פעילויות של מדריכי חוגי הספורט לכל השכבות והתלמידים התנסו במגוון ענפי ספורט: כדורגל, כדורסל, כדוריד, כדורעף, אקרובטיקה, טאקוונדו וגו'דו. בנוסף נערכו פעילויות בתחנות ספורטיביות לכל הכיתות בהובלת המורות לחנ"ג ו"ועדת בריאות וספורט". כמו כן, תלמידי כיתות ו' נהנו מסדנה מעוררת השראה של גילי מסיקה - "לשחרר את הענק שבתוכי".

 דוברות מועצה אזורית יואב

 "ועדת בריאות וספורט" הובילה גם את תחרות ״ארוחת הבוקר הבריאה בין כל הכיתות, וכן את חלוקת המגנט למקרר לכל ילד בו היה עליהם לתעד את ארוחת הבוקר המזינה שהם אוכלים ואת הפעילות הגופנית שהם עושים.

 דוברות מועצה אזורית יואב

אחת מנקודות השיא של השבוע הייתה טורניר קפיצה בחבל אישי וכיתתי. בכל התחרויות - הילדים זכו כמובן בתעודות וציוד ספורט לכיתות.

 דוברות מועצה אזורית יואב

השבוע התקיים בזכות מורות החינוך הגופני של בית הספר, קב"ט מוסדות החינוך והשותפים ממחלקת הספורט במועצה, מתנ"ס יואב, עמותת הספורט והמדריכים שנרתמו בהתנדבות להפעלות בבית הספר.

היה זה שבוע מרגש, מלא אנרגיות והשתתפות של התלמידים, שלמדו על חשיבות התזונה הנכונה ופעילות ספורטיבית, כחלק מהקניית אורח חיים בריא לקהילה.

דוברות מעוצה אזורית יואב

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה