שמעון בינון מונה לתפקיד מנכ"ל המועצה האזורית באר טוביהמליאת המועצה האזורית באר טוביה אישרה לאחרונה את מינויו של שמעון בינון לתפקיד מנכ"ל המועצה. שמעון, ילד אוקטובר 1953, נשוי, אב לשלושה ילדים, סב לחמישה נכדים ומתגורר במזכרת בתיה. הוא בוגר תואר ראשון במדעי מדינה ותואר שני במשפטים, שניהם מאוניברסיטת בר אילן. בין תפקידיו הרבים: היה מזכיר המועצה גזר, שמקבילה בגודלה לבאר טוביה, כיהן 7 שנים כחבר הוועדה הממונה בטייבה, כיהן שבע שנים כנציג ציבור בבית הדין לעבודה וכיהן כארבע שנים ברשם האגודות השיתופיות.

בראיון ליישובניק נט שמעון מספר :

שמעון, ברכות על תפקידך החדש 

"תודה, אני מרגיש שבחרו באדם הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון. הניסיון המצטבר שלי מאוד מתאים לתפקיד, מאחר ויש בו שילוב של נושא ההתיישבות, רקע באגודות שיתופיות, גם, ניסיון של 7 שנים כנציג ציבור בבית הדין לעבודה, רקע ניהולי וגם את הרקע האקדמי המתאים ואני מודה לראש המועצה על בחירתו בי".   

מה המוטו שלך כמנהל?  

"שירות לתושב, וחשיבה חיובית איך כן במקום למה לא. עובדי ציבור מקבלים משכורת עבור שירות מיטבי לתושבים ואני מבקש להבטיח את המשך מתן רמת השירות הטובה, זה הכי מעניין אותי. הגישה הניהולית היא שאני דואג לעובדים, אפתח איתם יחסים טובים ואהיה עבורם אוזן קשבת, כך שהם ימשיכו לתת שירות יעיל ומקצועי. אחרי הכל, שירות טוב מבטיח איכות חיים טובה". 

עד כמה הקורונה מציבה בפניך אתגר כמנכ"ל ? 

"זו התמודדות ראשונה  עם הנושא אבל אני מאמין שההתמודדות עם המצב, כמועצה אזורית, היא דווקא מצמצמת את המורכבות לעומת עיר. הסיבה היא שכל ישוב מתנהל כמקום סגור ואם יש חקירה אפידמיולוגית, קל יותר להתמודד ולהשיג שליטה על התפרצות התחלואה". 

ספר לנו משהו שלא יודעים עליך ? 

"יש לי שני תחביבים עיקריים: אני משחק בתיאטרון בימת הנוער בחוג למבוגרים ברחובות. אנו עובדים כעת על הצגה של אמנון לוי ורמי דנון "שנדלה" שם אני משחק את האדמו"ר. בנוסף, אני מאוד אוהב לבשל". 

ראש המועצה האורית באר טוביה, קובי אביבי: "בחרנו באדם בעל כישורים וידע רב שיתרום לקידום ולפיתוח המועצה שלנו. אני מאחל לשמעון הצלחה רבה אל מול האתגרים של המועצה שלנו בשנים הקרובות".

מנכ"ל מועצה האזורית באר טוביה שמעון בינון

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה