שר התקשורת יועז הנדל בגני טל - המושב החלוצי במועצה אזורית נחל שורק בו הושלמה והופעלה פריסת הסיבים האופטיים

$(function(){setImageBanner('92d06573-7c69-4323-b282-c5198d904fc3','/dyncontent/2024/1/28/f34525b5-f376-48c6-be90-d4e13cfb7b8e.jpg',17405,'אסותא אייטם כתבה ',525,78,false,26435,'Image','');})
להאזנה לתוכן:

שר התקשורת יועז הנדל בקר במועצה הדתית חרדית היחידה בארץ בה הוקם מושב גני טל אחרי הגירוש מגוש קטיף. אל השר התלווה צוות מקצועי של משרד התקשורת שפגש בראש המועצה האזורית שי רייכנר, גזבר המועצה אריק דאובה, מנהלי מחלקות שונים במועצה, ונציגי תושבים ממושב גני טל.
מהפכת הסיבים האופטיים הגיעה לנחל שורק לראשונה ליישוב יד בנימין בזכות התארגנות תושבים ויצירת כח קניה משמעותי.
בזכות אותה יוזמה ודחיפה של התושבים גם גני טל, הצליחה להביא את הבשורה לתושביה ולהכניס את מהפכת התקשורת למושב.

דוברת מ.א נחל שורק
שי רייכנר ראש המועצה האזורית נחל שורק "זוהי בשורה עצומה לשאר המושבים הקטנים במועצה ובשאר הארץ ואני גאה ושמח שהיא יוצאת מגני טל - יישוב של מגורשי גוש קטיף שמוכיחים לכולנו, כל פעם מחדש,  שמכל משבר ניתן לצמוח וליצור הזדמנות חדשה.
-
מהפכת הסיבים מאפשרת יצירת מקומות עבודה ועבודה מהבית דבר שלמדנו בתקופת הקורונה שהוא נצרך ביותר.

אני רוצה להודות לשר יועז הנדל וצוות משרדו על התמיכה והסיוע שנתנו לנו, לחברת 019 שהיתה קשובה לצורך, הבינה את הפוטנציאל ולמרות שמדובר ביישוב קטן, עבדה במהירות ובמקצועיות ראויה לשבח".
-
שר התקשורת יועז הנדל " יש לי חיבור אישי ורגשי לגוש קטיף. משפחה שהייתה שם, חבר מהצוות שנפל באסון השייטת והיה קבור שם. אבל אני לא בא לדבר על הכאב אלא לדבר על אופטימיות, וליתר דיוק סיב אופטי. 
הסיב מעביר אור במהירות גבוהה. אפשר להעביר כל כך הרבה מידע על אור כזה קטן. במדינת ישראל עושים ציונות דרך הסיב. 
-
כדי שאנשים יתיישבו בכל מקום בארץ, אנחנו צריכים לספק להם תשתיות מתקדמות של חינוך, בריאות, ותעסוקה מרחוק. 
אני רוצה לברך את גני טל, ולאחל להם להמשיך לצמוח ולפרוח, אני יודע שהטראומה קיימת והלב נמצא בגוש קטיף. היו שם נופים מדהימים וחבל ארץ חשוב. חזרתי לשם שלוש פעמים במסגרת מבצעים צבאיים וכואב הלב על מה שלא נשאר מאותם יישובים. אני מסתכל כאן, על מה שבניתם, על הקהילה, והחיים יותר חזקים. אני משכונע שבעזרת התשתיות המתאימות אז אפשר גם להתחבר לתשתית האמיתית והיא ההון האנושי של מדינת ישראל״.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה