תומר גרטל ,תלמיד אמית באר טוביה הוא נציג ישראל בכנס האקלים הבינלאומי של האו"םתומר גרטל, תלמיד כיתה י"ב בבית החינוך אמית באר טוביה, התבשר השבוע על כך שהוא יהיה נציג ישראל בכנס האקלים הבינלאומי של האו"ם שייערך בעוד שלושה חודשים במילאנו שבאיטליה. כ-9000 מועמדים מכל רחבי העולם בקשו להשתתף בכנס האקלים ומתוכם יגיעו אליו רק 400 בני נוער מכל רחבי העולם.

כנס "נוער למען האקלים" שיתקיים בספטמבר הקרוב הוא כנס מקדים לועידת האקלים השנתית של האו"ם (cop 26). לכנס המקדים יגיעו בני נוער מכל העולם, אשר יבנו את הרעיונות והאסטרטגיה לשיפור ההתמודדות ומניעת משבר האקלים ויציגו אותם לממשלות העולם אשר לוקחות חלק בכנס המרכזי.

תומר גרטל
גרטל הינו פעיל בגינה הלימודית ובנושא איכות הסביבה כל שנותיו בתיכון אמית באר טוביה, כאשר בשנה שעברה אף העביר שיעורי חינוך בנושא לכל שכבות ט' וי"ב.


"אנחנו לא נביאי חורבן אלא נביאי התקווה. אנחנו הדור שיביא את החופש, את הזכות שלנו לחיים, אנחנו הדור שיזכר בספרי ההיסטוריה", הוא אומר. "המבוגרים נטשו אותנו, נטשו את העתיד שלנו. לכן מפאת המצב נגזר עלינו לצעוק ולזעוק למען העתיד שלנו".

תומר גרטל
אביגדור ויצמן, מנהל בית החינוך: "אנו גאים בתומר על פעילותו הנמרצת בשמירת איכות הסביבה ועל בחירתו לייצג אותנו בכנס האקלים הבינלאומי, תומר רותם את חבריו בבית הספר ואת כל נוער באר טוביה למערכה למען איכות הסביבה. בית הספר רואה בעשייה פרואקטיבית מהסוג שתומר מקדם עיקרון ערכי-חברתי חשוב, האכפתיות שלו והאחריות לעתיד העולם הן סמל לנוער בארץ כולה!".

תומר גרטל

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה