עובדי עמותת החינוך בבאר טוביה הושוו לתנאי עובדי המועצההבוקר נחתם ההסכם שמשווה את תנאי העובדים בעמותה למקביליהם במועצה.
דרור שור, שקידם את המהלך: "צעד חשוב לרווחתם של העובדים המעניקים שירות לתושבי המועצה"

תנאי העסקתם של העובדים המועסקים בעמותה לחינוך ולתרבות של המועצה האזורית באר טוביה הושוו לאלה של עובדי המועצה. כך נחתם היום (יום ה')  בהסכם קיבוצי, אותו קידם ראש המועצה דרור שור, הרואה בהסכם צעד חשוב לרווחתם של העובדים. "עובד מרוצה משמעו תושב מרוצה", אמר שור.

 בן דוד ודרור שור

טקס החתימה התקיים היום באולם הישיבות של המועצה האזורית באר טוביה, במעמד יו"ר הסתדרות המעוף ארנון בן דוד. "תהליך מעין זה מתרחש במקומות הנאורים, בהם יש מודעות גבוהה לזכויות העובדים. ההסכם מביא עמו הסדרה וסדר", אמר בן דוד. "ניכר פה רצון לקדם את העובדים ללא ויכוחים ומריבות. אני מברך על ההסכם ועל הרתמות המועצה והעומד בראשה לקידום המהלך.  אני סומך על שיתוף הפעולה הטוב שימשיך לקדם את העובדים".

 השותפים להסכם

אלי טרבלסי , מנהל חטיבת רשויות מקומיות בהסתדרות מתאר: "נוהל אל מול המועצה משא ומתן בהבנה ובצורה מכובדת, תוך שמירה ואיזון על האינטרסים של כל השותפים. מדובר בהסכם מעולה המשווה את תנאי ההעסקה של העובדים לאלה של עובדי המועצה".

 

ראש המועצה דרור שור, שקידם את המהלך, הודה לסגנו, שלומי שמאי, על ניהול מהלך המו"מ אל מול ההסתדרות, והסביר כי הוא רואה בהסכם צעד חשוב לקידום רווחתם של העובדים המעניקים שרות לתושבי המועצה. לדבריו, "עובד מרוצה משמעו תושב הזוכה לשירות טוב ואיכותי".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה